44

Co do Suareza to nie ma się czym przejmować, jest świetnym zawodnikiem i nadal ma formę. To, że jej brakuje to zwykłe złudzenie spowodowane niczym innym jak brakiem Messiego i Iniesty czyli jego najbliższych przyjaciół z boiska. Teraz dokładnie widać jak bardzo brakuje tego czynnika na który wszyscy od początku narzekali, a mianowicie braku podań Neymara do Suareza. Oni po prostu nie są zgrani. Większość asyst i bramek Suareza wynika z symbiozy pomiędzy nim, a Messim. Wróci Messi to Suarez nagle cudownie odzyska formę zobaczycie.
Po drugie Suarez wykonuje najcięższą i najważniejszą rolę w naszym zespole czyli gra bez piłki i absorbowanie obrońców rywala, to cały czas robi wyśmienicie.

0

Jaki hejt od razu :D skąd wiesz a może jestem ukrytym talentem który nie chciał poświęcać się piłce nożnej a wybrał ścieżke nauki? :)

0

Słuszna uwaga :D

0

Chociaż połowa stawki Munira czy Sandro by się marzyła, myślę, że mógłbym spróbować zagrać za któregoś z nich i raczej małe szansę, że wypadłbym dużo gorzej :p

0

Bardzo dobra przy tym wszystkim była decyzja Enrique, że od razu, bez wahania i ryzyka go zmienił. Całe szczęście, czekamy na jego powrót gdyż obecnie jest bezcenny.

5

Najłatwiejszym i najbardziej prymitywnym zarazem argumentem jest uderzenie w hasło dzieci jako zwolennicy Korwina. Może warto wziąć pod uwagę, że młodsze pokolenie jest dużo bardziej wyedukowane i potrafi prognozować rozwój na przyszłość oraz zna się na ekonomii? Otóż właśnie ja jestem w sytuacji, która opisujesz. Skończyłem życie na garnuszku rodziców parę lat temu i wiesz co? Dopiero teraz właśnie widzę jakie piekło serwuje nam nasz kraj i ustrój polityczny. Skończyłem porządne studia, ale z pracą jest bardzo ciężko, żeby złapać w jakiejkolwiek lepszej firmie doświadczenie które jest z góry ode mnie wymagane musze zapieprzac 6 dni w tygodni na smieciowych umowach bez przyszłości, a wypłaty ledwo starcza na mieszkanie i jedzenie, nie wspomnę o ubraniach lub niespodziewanych miesięcznych kosztach. To jest chore, nie da się godnie żyć i przykro mi, ale jeśli nic się nie zmieni to będę zmuszony wyjechać za granicę tak jak robi to coraz więcej moich znajomych, a za wspomniane 40 lat gdy w naszym kraju nie będzie miał kto pracować na Twoją emeryturę i Twój wspaniały rząd wtedy się okaże czy nadal będziesz miał swojego darmowego socjala i pomoc od rządu. Bardzo mnie to ciekawi skąd wtedy wezmą się pieniądze gdy nie będzie miał kto w tym kraju pracować na starsze pokolenie.

0

Świetnie to ująłeś. Jak dobrze przeczytać komentarz rozumnej osoby. Niestety masz rację w tym kraju nic się nie zmieni, bo otumanieni ludzie będą w kółko głosować na mniejsze zło, czyli tych samych ludzi którzy tylko zmieniają maski i wędrują między partiami które w danym momencie rządzą, a promowane są przez media czyli samych siebie ;)

2

Gratuluję. I właśnie takich ludzi jak Ty jest w tym kraju najwięcej dlatego jest jak jest. Wybierasz mniejsze zło, ale tak naprawdę PiS niczym nie różni się od PO. Taka wymiana koryta im odpowiada, od lat jest już tak jak właśnie to opisałeś. W następnej kadencji zagłosujesz na PO dlatego, że będziesz chciał zmian, bo w tym okresie PiS nic nie zdziała i kolo się zamyka. Jakbyś nie był dokonca poinformowany to PiS już rządził pełną władzą przed PO i wtedy zostawili taki sam burdel jaki teraz zostawia platforma. Nasz naród jest ślepy i głupi to przykre, ale sory jeśli nie głosujesz wg własnych poglądów i nie jesteś za kimś tylko przeciwko to to jest jakiś absurd. Krajem rządzą media, sterowane przez skorumpowane grube ryby, które mają ciepłe i wygodne stołki i swoje zarabiają. Wygra PiS to połowa posłów PO przejdzie na ich stronę taki proces ma miejsce zawsze, jeśli w przyszłości wygra PO to oni wrócą. To jest jedna i ta sama banda, a polaczki łudzą się ze będzie lepiej.

1

O to chodzi tak jak wczoraj było mówione, nie głosujmy na mniejsze zło, nie sugerujemy się sfałszowanymi sondażami i przede wszystkim nie żyjemy w przekonaniu, że mniejsza partia nie ma szans bo gdyby każdy tak myślał to wiesz... Głosujmy na tą partie, która preferuje poglądy takie jak my sami.

2

Ja również jestem za JKM, wczoraj po raz kolejny przejechał się po wszystkich, ale juz nie o to chodzi. Tez miałbym lekkie obawy i zapewne dużo ludzi nie głosuje na niego bo się boi. Ten strach bierze się z tego, że tak na prawdę nie wiadomo co się stanie jeśli cały system obróciłby się do góry nogami. Ale wydaje mi się, że to jedyna nadzieja na zmianę na lepsze. Tak jak wczoraj mówiono od 26 lat wybieramy mniejsze zło. Dlaczego? Bo uważamy, że reszta nie ma szans. Co za bzdura! Media kreują PiS i PO stąd takie poparcie dla nich, a po drugie wszystkie sondaże w mediach to jedno wielkie oszustwo, specjalnie kłamią, aby udowodnić, że mniejsze partie nie mają szans. Kiedyś w końcu muszą się przebić oby tylko nie było za późno. Póki co tkwimy w gównie po same uszy. POPIS to jedna i ta sama banda złodzieji, która nic nie zmieni, rządzą na przemian niepodzielnie od wielu lat i widzimy jak jest.

0

Właśnie słyszałem i chciałbym ich posłuchać, bo nie znam szczegółów, a nie mogę nigdzie jej znaleźć

0

Gdzie mogę obejrzeć dzisiejszą debatę w całości?

0

Super! Dzięki :) w końcu coś konkretnego. Interesuje mnie jak grają a niestety nie mam możliwości oglądania. W takim razie jestem dobrej myśli, w końcu musi się udać mam nadzieje ze coś wpadnie

9

Boże.. Daj mi siłę. Jestem w pracy wchodzę poczytać komentarze na temat jak gra nasz zespół, ale się nie da no po prostu nie. Poczytać można jedynie lament i płacz rozwydrzonych dzieci którzy wiecznie narzekają na naszą grę. Porażka.

0

Naszej ławki strach się bać.

0

Oczywiście wierzę, że przejdzie tak być musi, ale jak widać grupa wcale nie jest taka łatwa jak z początku się wydawała.

0

Wszędzie może i nie, bo co prawda można by gdybać, że z taką postawą jaką miał w LL i CA to spisałby się równie dobrze w LM no ale tego nie wiemy. Tak czy siak LL to większość meczy i rekord Zamory a CA nie jest rozgrywana co roku (z wyjątkiem tego:p). Wg mnie i tak zasłużył na wyróżnienie jako najlepszy bramkarz przy Neuerze o Buffonie którego również nie ma w zestawieniu.

0

Z tym, że słynne jutro będzie niemal takie samo jak dziś i wczoraj. Bitwę jak zawsze stoczą dwie partie, a żadna z nich nie wniesie nic pożytecznego. Niestety mi osobiście się płakać chce. Nie ma kogo wybierać można się załamać, a sam coraz częściej zaczynam myśleć o wyjeździe za granicę.

0

Wenger za śrubowanie rekordu miejsca nr 4.

13

Mnie jakoś specjalnie nie interesuje czy PSG wygra z Realem bo i tak obie te drużyny przejdą do kolejnego etapu. Zależy mi na tym, aby Barcelona wygrała i przede wszystkim zaprezentowała dobry football.

6

Zamiast Iniesty i Rakiticia powinien być Busquets i Bravo. Najbardziej mnie dziwi brak Claudio Bravo, bo szczerze spodziewałem się, że spokojnie zajmie miejsce w pierwszej 10. Najlepszy bramkarz roku. Tytuł Zamory w LaLiga, potrójna korona i mistrz Copa America, wszędzie odgrywał bardzo ważna rolę. Nikt nie ma więcej tytułów od niego to jakas kpina!

0

Juve też będzie musiało obniżyć sporo kwotę odstępnego jeśli nie będą go chcieli puścić za darmo ;p

0

I to byłby strzał w 10. Idealny transfer. Darmowy, bardzo dobry gracz i walczak, który z pewnością pogodziłby się z rolą zmiennika, a tego nam trzeba. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na jakiś większy transfer do środka pola, bo tam mamy dużą dziurę.

0

Dokładnie o to chodzi. Ich wartość może być trochę wyższa z racji młodego wieku. Trzeba też brać pod uwagę fakt, że ogólnie ceny na rynku rosną. Ale kwota 80mln owszem jest przesadna tylko to raz wymysł mediów, a dwa pierwsza rzucona w powietrze propozycja Juventusu który chciał podbić cenę. Teraz Juve nie idzie więc po pierwsze cena może być niższa, a po drugie do negocjacji o ile Pogba w ogóle jeszcze będzie nam potrzebny za rok, bo to inna kwestia. Trzeba czekać, a nie szydzić z jego transferu bo chłopak ma potencjał.

0

Co do samych dzisiejszych derb Itali to miałem przyjemność oglądać tylko drugą połowę. Obie drużyny grały dobrze w defensywie, ciasno było pomiędzy poszczególnymi formacjami, a piłkarzem który mnie nieco irytował był Cuadrado. Miał okazję kilka razy wystawić piłkę koledze, a zamiast tego holował ją do końca, co skutkowało zaprzepaszczeniem groźnej sytuacji. Poza tym gra była chaotyczna za dużo podnoszenia piłki i zbędnej kopaniny, natomiast jeśli już mowa o Pogbie to występ bezbarwny, ale na pewno może imponować to z jakim gra spokojem i chłodną głową, nie traci głupio piłek i nie podaje byle gdzie lub nie wykopuje na aferę tak jak większość jego kolegów dzisiaj. Inter w drugiej połowie zbyt wielu akcji nie miał, ale w końcówce dwa rzuty wolne z bardzo bliska, więc mieli okazję wygrać.

10

Widzę, że szyderców i ciągłej gadki o przereklamowanym Pogbie nie brakuje. Nie wiem serio co do niego macie? Ktoś mi wytłumaczy? Koleś jest bardzo młody i ma bardzo dobrą technikę i warunki fizyczne. Wymagacie od niego, aby grał jak Messi w każdym meczu i strzelał tyle bramek co CR? Zejdźcie na ziemię, bo nawet Leo miewa mecze w których nic szczególnego nie pokazuje, ale na szczęście mamy taki dobry zespół, że prawie zawsze ktoś ciągnie tą grę. Dzisiaj Pogba wykonał całkiem efektowny rajd, a Wy porównujecie go do Neymara i Messiego od razu haha nie mogę. Co tam, że każdy mecz i rywal się różni nieważne zaraz pojawiają się komentarze, że to przereklamowane 80mln. Zaraz zaraz 80mln? Ciekawe skąd macie takie informacje? no tak podało je Mundo Deportivo, więc rzeczywiście tyle Paul ewentualnie mógłby nas kosztować :D hehe nie mogę pięknie się go uczepiliście, ale jak dla mnie to tylko błaźnicie się takimi komentarzami kierowanymi w stronę młodego utalentowanego piłkarza. A i nie zapomnijcie od razu wynieść na piedestał Marco Verattiego. Nie szkodzi, że większość z Was nie ogląda ani jednego ani drugiego, a statystyki w tym sezonie mają porównywalne (mimo, iż Juve gra bardzo słabo, a PSG trzyma dobrą formę), ale pamiętajcie ważne, że Pogba jest przereklamowany nie zapomnijcie tego podkreślać w każdym komentarzu :)

0

Ter Stegen
Bellerin Laporte Bartra Grimaldo
Pogba Samper Halilovic
Adama Sandro Neymar
(3 podstawowych rezerwowych do ciągłej rotacji Roberto, Rafinha, Munir)
Tak bym sobie życzył, aby znowu siłe naszego składu stanowiła La Massia. Mało realne, ale pomarzyć można :)

1

Ale porównanie nie ma co. Tak samo przy Munirze i Sandro Suarez wypada blado i nie gra nic. Oczywistym jest, że Pogba mając obok siebie graczy Barcelony będzie miał większe wsparcie więcej miejsca co oznacza, że będzie grać lepiej. Trzeba patrzeć na potencjał zawodnika, a nie kierować się statystykami w zespole który obecnie gra bardzo słabo.

0

Nie można jeszcze całkowicie skreślać Rakitica, ale na prawdę to co wyprawia w tym sezonie to przechodzi ludzkie pojęcie. Brak Iniesty Messiego, więc w tej sytuacji on powinien być jednym z liderów zespołu, a przede wsystkim filarem środka pola, a tymczasem jest on pierwszym do zmiany.. przykre :/

0

Nolito ładnie kręci obrońcami Villarealu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?