0

@pikass14 no fakt, myślę że z tego właśnie powodu zagłosujmy na polglowka z alter ego alfonsa i gangusa. Obrzydliwe jest głosować na kogoś kto z wrażenia me lekceważący irytujący uśmieszek. Fuj.

0

@Commando z czym kłamali? Czytałem o tym że tak ma to kosztować 50mld. W związku z tym, że budżet aktualnie jest na mocnym deficycie powiedzieli ze wprowadza to później, ale jeszcze w tej kadencji. O jakim kłamstwie mówisz, bo czegoś nie wyłapałem chyba

0

@Bilon87 jasne, rozumiem. Z tym, że my tutaj mówimy o kimś kto kandyduje na najważniejsze stanowisko w Polsce. Za sam udział nawet w honotowych ustawkach powinna być z miejsca dyskwalifikacja. Podobnie ma to miejsce nawet na podrzędne stanowisko w Policji. A tutaj gość będzie mianować sędziów, generałów, policjantów wyższego szczebla. To jest patologia.

7

Nawrocki o ustawkach:

"moje aktywności sportowe" XDDD

Honorowy na gole pieści walczył haha co za patologia

2

Czy oczekiwał ktoś od Nawrockiego, że ten będzie merytorycznie dyskutował jeśli nie ma doświadczenia w polityce i nie ma zielonego pojęcia jak ma odpowiadać? On się po prostu nie zna na niczym dlatego tak kręci. Zauważcie, że on co chwilę głowa w dół i czyta z kartki :D

5

@mlodyg_ Ciii tu bastion konfederatow, zaraz Ci wyskoczą żebyś uszy umyl xD

0

@Domin7777 no to teraz żeś wyciągnął haka hoho

1

@Commando a Ty wiesz co to budżet i jak działa? Xd stary, nie twierdzę że KO tip top nad budżetem teraz czuwa, ale budżet aktualny to konsekwencja nie tylko zeszłego roku, ale stałych wydatków i zobowiązań sprzed nawet kilku lat

2

@John_Doe bez kitu, patrzysz na jednego i widzisz złośliwy wymuszony uśmiech, a patrzysz na drugiego nieskalanego myślą i widzisz tępy wyraz twarzy, że się zastanawiasz czy się zaraz odwiesi czy nie xD

2

@Bobo25 ja wiem wiem :) nie jestem za Trzaskowskim, ale lubię być w kontrze i punktować niektórych pajacykow, bo momentami to jest aż żałosne

7

La Bamba każde jedno słowo Trzaska komentuje, że kłamstwo, ale jak Nawrocki wali głupotę roku z tym, że załatwił chipy w USA to cichutko ani słowem nikt się nie odezwie xD

1

@domin682 Rafał za dużo razy odpowiada "kłamstwo" jak katarynka, ale fakt faktem, że Nawrocki dużo głupot opowiada i serio ma problemy z odpowiedzenie na proste pytania, więc ciężko mu odpowiadać

0

Ale się pięknie uśmiechają haha kisne z tego

0

Liczy ktoś te "myście, wyście" ja nie z pisu? xD

12

Nawrocki to samo co w poprzednich debatach, na mało jaki temat ma pojęcie więc zamiast odpowiadać konkretnie to leje wodę i w co drugiej odpowiedzi, żeby zagrać na czas "myście, wyście" "ja jestem Nawrocki, Karol Nawrocki" no jprdl co to jest za gość xD

0

@Michael24 zgadza się, tak jakby nie mieli w sztabie pomysłu jak to dobrze rozegrać

0

Początek Rafał miał dobry jak pocisnął Karola, że ten u Mentzena przyznawał jak za wszystko winny jest PiS xD

Ale chwilę po tym już zeszliśmy do standardowego poziomu przekrzykiwania się popisu i zarzucanie jeden drugiemu: "nieprawda", "kłamstwo", "nie bo Wy" no i podebatowali, niby człowiek wiedział, a jednak się łudził :P

0

@RoberDzik Liverpool potrafi w transfery. Nam wepchac odpad w postaci Diaza, a samemu za takie samo siano wziąć topowego pomocnika świata.

2

@chosenone nie no jak coś obrzydliwego dotyczy "naszych" to o tym nie mówmy. Co najwyżej poheheszkujemy przez 10sek na kanale i wystarczy, można wrócić do śmiania się razem z mazurkiem z cwiercinteligentnych wyborców bążura HEHE

14

@Bykunn ja mam swoje zdanie na ten temat. Większość wyborców Mentzena to młodzi ludzi i wydaje im się, że to jest zmiana, której nam trzeba, a te wszystkie stare boomery to zmanipulowani wyborcy popisu. Problem polega na tym, że większość z nich jest na tyle młoda, że nie ma zielonego pojęcia o polityce, życiu i przede wszystkim o tak drastycznym programie, który proponuje konfederacja. Mam na myśli podejście gospodarcze - "niskie i proste podatki", "częściowo prywatna służba zdrowia na wzór singapurski", "każdy kowalem własnego losu" xD cnotliwe, naiwne haselka, które sprawiają że każdy młody jest marzycielem i wydaje mu się, że to takie proste tylko wystarczy duopol od władzy odsunąć. Pytanie dlaczego nikt z tego duopolu wcześniej nie wpadł na tak genialne gospodarcze rozwiązania jakie proponuje konfederacja? Cóż odpowiedź jest prosta. Ten program to nie zbawienie, a skrajnie idiotyczny program w najczystszej postaci. Program, który promuje ludzi bogatych, a dociska tych biedniejszych co w dłuższej perspektywie jest tragiczne w skutkach dla narodu. Rozwarstwienie społeczeństwa to prosta droga do anarchii. Najlepsze jest to, że większość z wyborców Mentzena to właśnie młodzi ludzie którzy nie są zbyt bogaci, a jednak mają przekonanie, że będą xD szkoda ze nie zdają sobie sprawy, że jak tylko konfa dojdzie do władzy to już w ogóle mogą zapomnieć o tym że się czegokolwiek w życiu dorobią o ile nie mają pokaznego spadku od rodziców :D

1

@clyde no, ale jak tak nie mówić skoro to prawda xD przecież mówili jasno, że raz ze projekt jest niedopracowany, a dwa argumentowali to tym, że w tym momencie czyli po ujawnieniu zbyt dużej niż oczekiwano dziury budżetowej nie są w stanie tego zrobić zaznaczając przy tym, że pozostawiają to jako swój postulat i nie porzucają tego i nie zapominają, więc nie manipuluj i nie kłam. Powiedzieli ze planują to wdrożyć w późniejszym czasie w trakcie tej kadencji. I powtarzam, nie jestem zwolennikiem KO, ale skończmy z manipulacjami skoro sami wymagamy żeby bylo ich jak najmniej.

Nie rozumiem, chcesz z jednej strony transparentnosci i szczerości, a jak mówią co jest na rzeczy to i tak to podważasz i nie wierzysz :D na rozliczenia przyjdzie czas i będziemy mogli punktować rząd jeśli faktycznie tego nie wprowadzą i zapewniam Cie, że sam będę pierwszym, który będzie krytykować.

0

@A4ron tak, są tu tacy którzy mi też zarzucali jak można zmieniać poglądy jak pisałem że kiedyś przez dobrych kilka lat byłem za konfederacja, a teraz popieram Zandberga. Otóż oczywisice, że można jeśli tylko myśli się samodzielnie. Poglądy w życiu mogą się zmieniać. Ja to bardziej się obawiam się o tych, którzy mimo zmiany czasów, zmiany programów w partiach ciągle ślepo obstawiają przy jednym, niemal jak ten beton 70+ przed tv który wierzy tylko w jeden przekaz i jest całkowicie zamknięty na inny przekaz i krytykę swoich.

15

@LOPEZ16 nie popieram Trzaskowskiego, ale stawianie go jako co by nie mowic wykształconego i doświadczonego polityka (niezależnie od jego poglądów i tego że jest z KO) obok gangusa alfonsa bez kompetencji to wyższa szkoła jazdy. Zastanawiam się czy poważnie nasze społeczeństwo nie ma z tym problemu czy co tu jest nie halo :P

Co do reszty odnośnie władzy, zgoda. Albo czekają nas najbliższe lata gdzie będzie jazda dalej jedni na drugich i zabetonowanie wszystkiego co się da, więc jako państwo nie ruszymy z niczym do przodu, albo ryzyko w postaci przekazania władzy KO tak żeby mogli działać. To co lepsze gorsze to już każdy z nas indywidualnie ocenia.

4

@Safrani +1
@Irmscher10 nie odnosisz czasami wrażenia, że prowadzenie takich dyskusji to jak bicie głowa w ścianę? Przecież jak się czyta niektóre argumenty to ma się wrażenie jakby się dyskutowalo z tym słynnym betonem, który od 40 lat ogląda tvpis/tvn :D im, nie przegadasz, na każde Twoje źródło, argument będą twierdzić, że to manipulacja, fakty są wyssane z palca itd. Nie dociera nic :)

3

@GTBTP i to jest ten moment, w którym zastanawiam się czy ten wpis to dobry trolling czy piszesz na poważnie :D dobre!

0

@michal26 oglądasz dalej? Ja odpaliłem dopiero kilka minut temu, ciągle taka przegadywanka? Warto cofnąć i obejrzeć całość? Wczorajszy odcinek tego programu obejrzałem i był bardzo dobry

1

@tadzik447 nie. Nie chodzi o poglądy, a kompetencje. Do braku kompetencji jednego z nich można jeszcze dorzucić jego groteskowa historie życiowa jaka jest udział w zorganizowanych grupach przestepczych, praca na bramkach w klubach nocnych i hotelach, załatwianie dziewczyn lekkich obyczajów czy bójki w ustawkach kibolskich. Jeśli mam oddać głos to nie oddam go za kimś takim i nie przeciwko niemu, a wybieram kompetencje. Natomiast mam wrażenie, że Ci co nie są zwolennikami kompetencji to gdzied w poważaniu mają czy pseudo alfons ma opinie wyłudzajacego mieszkania i to oni głosują przeciwko, a nie za :)

1

@LOPEZ16 ja też uważam, że zwolnienie 1/3 niewygodnej załogi, która domagała się wynagrodzeń i obiecanych premii za wkład oraz finansowanie sobie samemu tytułu mba z pieniędzy publicznych IPN to niezmiernie sprawne zarządzanie w wykonaniu Nawrockiego ;)

3

Myślałem, że dzisiaj Nawrockiemu pójdzie lepiej u Mentzena. Raz, że obstawiałem że Karol pójdzie przygotowany i dość stanowczo i konsekwentnie będzie mówić o swoich poglądach i że to będzie dla niego łatwe zadanie, bo jednak ma większość zbieznych z Mentzenem. Tymczasem plątał się, raz mówił jedno żeby po minucie Mentzen go punktowal, że chwilę wcześniej mówił co innego. Przy tym wszystkim pokornie tylko przytakiwał na wszyskto co mówi Sławek niczym student skamlajacy o pan da 3 na zaliczeniu. Na deser to ani nie rozwiał wątpliwości co do afer i swojej przeszłości, a wręcz dorzucił do pieca mówiąc, że brał udział w ustawkach, no idealnie pasuje to do wizerunku jaki ma wykreowany już czyli półinteligentnego gangstera.

Czekamy na Rafała, jak również da się zrobić tak sam jak Karol to serio będzie finisz głupiego i głupszego.

1

@Cochise zgadzam się. Takie odpowiedzi są racjonalne i wiarygodne jakkolwiek można uznać Trzaska za kogoś wiarygodnego.. Jeśli udzieli innych odpowiedzi to raczej nie ugra nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?