Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future całokształt, chyba oczekiwałem czegoś innego. Mimo że musicali nie lubię to temu chcialem dać szansę, bo lady gaga w narodzinach gwiazdy gdzie również sporo śpiewała to jakoś tam to fajnie wszystko gralo. Tutaj w Jokerze miałem wrażenie, że raz te piosenki nie urywaly to dwa połowa z nich to tak na siłę byla wciskana. Sam film się raczej dłużył, mało co fabuły w nim było, wiele się nie działo. Nudy ogólnie. Jeśli chodzi o sam zamysł i to, że tak de facto to dramat to ok. Stąd w moim odczuciu max 5 na 10.
0
Wiem, że nikt nie pytał, ale dodam jeszcze swoje 5 groszy odnośnie Jokera 2. Cóż, mimo nieprzychylnych pierwszych opini podchodziłem do tego z pozytywnym nastawieniem. Niestety jednak się potwierdziło. Żeby nie powiedzieć, że film słaby to powiedzmy że mocno średni. Naciągane 5/10, a jak ktoś ocenia niżej to też nie będę zaskoczony.
0
@Katalończyk 99 tak, specyficzne są te zapachy, chociaż taki oud wood czy black orchid osobiście mi się podoba
0
@Rechcian hmm sugerujesz że z tymi z sieciowek coś może być nie tak? Ciekawe czy ryzykowałyby podróbkami. Niestety na oficjalnej stronie jeszcze 2x drożej ten perfum :/
0
Używa ktoś perfum od Toma Forda? Akurat zapach który bym chciał nie jest dostępny na notino, a w sephora czy Douglas ceny mocno podbite. Zamawiał ktoś zapach z tej lini z jakiejś innej stronki i może polecić, że stronka legitna?
4
Na stronie nike ponownie dostępne stroje wyjazdowe Barcelony. Jest też opcja bez logo sponsora i w sumie spoko to wygląda taka czysta sam herb na środku :)
0
@4drian0 kurde to ciekawe, bo słyszałem i oglądałem na yt jakieś filmiki gdzie dużo hejtu było jaki ten remake słaby i niedopracowany i że w ogóle często grafika rodem z 2000r. Trochę się to kłóci wszystko
0
Sociedad u siebie w plec dostaje od anderlechtu, betis z legia przegrywa. No mocarna kolejka zespołów Laliga.
0
@zgiru tak jak napisałem, nic nie zrobiłem. Zadzwoniłem jakiś czas temu, bo chciałem zamienic/wykupić pakiet LM, a oni mi powiedzieli ze z racji iż wygasili kanały polsat extra to zamiennie włączyli mi canal plus extra w ramach tego samego pakietu i płatność jest taka sama. Jak chce to mogę zrezygnować z tego pakietu i będę płacić 20zl mniej miesiecznie
0
@maniak33333 sprawdź sobie dobrze. Ja tych kanałów już nie mam, a za to aktywowali mi LM canal plus extra automatycznie w tej samej cenie. Więcej nie płace
1
@FCB_dimiC dokładnie, też marzyłem o byciu kierowcy F1 niestety moi starzy nie mieli jak sponsorować mnie milionami gdy miałem 9 lat. Zamiast tego musiałem iść do szkoły i się uczyć, a następnie szukać pracy i robić na tego szefa nieroba. Ehh cóż za życie :/
1
@mordini123 jak będzie takie cieniowane przejście między góra i dołem zamiast prostej chamskiej odcinki która stwarza wrażenie szachownicy to nawet ok
16
Najlepsze jest to, że co roku takie śmiechy i chichy z Realu w LM są. Praktycznie w każdym sezonie oni grają jedno wielkie gowno, zdarza się że z grup ledwo awansują. W play offach zazwyczaj są gorsi, często cudem awansują, ale ostatecznie przechodzą i nawet wygrywają puchar :D ja ze śmianiem się wstrzymuje się do momentu aż odpadną :)
2
@Muszynianka bzdury napisałeś. Polecam zapoznac się z formatem rozgrywek. Każda porażka jest arcywazna w tym formacie. Bezpośredni awans i zajęcie miejsca w top8 to jest bardzo duża przewaga
2
@Pedri16Future każdy tak zakłada, a jednak 12 drużyn się pożegna z dalszymi rozgrywkami i na ten moment w tej strefie są również dobre drużyny typu Lipsk czy Milan.
Nie lekceważmy tego, bo terminarzu łatwego nie mamy. Piekielnie trudny mecz z Bayernem. Wcale nie łatwiejsze wyjazdy do Dortmundu i Lizbony. Nawet w Belgradzie punkty gubią mocne drużyny. Dobrze kolega wyżej napisał, w każdym meczu będzie walka i każdy punkt będzie bardzo potrzebny.
1
@pacior95 i sam napisałeś o tym :D prosta zasada - jeśli myślisz tak jak napisałeś wyżej to nie komentuj, nie pisz i olej te komentarze, na które się powolujesz. Proste. Dobrej nocki :)
1
@mekston tak no patrząc na to w ten sposób to jak najbardziej. Ja mówię o bezpośredniej grze dalej czyli zajęcie miejsca w top8. Zajmując niższa lokatę pozostają play offy baraże gdzie będzie losowanie i można trafić bardzo ciężki dwumecz np z Bayernem ;) dodatkowo zajmując te niższa lokatę to nawet w przypadku awansu w play offach nie jest się rozstawionym w 1/8 co też nie ułatwia sprawy. Nie wspomnę że wciskamy w kalendarz 2 ekstra ciężkie mecze gdzie walka będzie o wszystko na wyczerpanie. Biorąc pod uwagę nasza krótka łatwe i kontuzje zawodników z jakimi się zmafamy to nie ułatwia sprawy
2
Ciekawy ten format LM, ale co raz bardziej dociera do mnie ze tutaj nie ma zbytnio miejsca na błędy. Szkoda głupiej czerwonej kartki z Monaco. Nasi pozostali rywale prezentują się na ten moment bardzo dobrze. Nie będzie łatwo, nawet z pozoru prosty mecz z Crvena z racji, że to wyjazd a oni potrafią tym najlepszym u siebie postawić warunkim
0
Był ktoś kilka razy w Barcelonie w miesiącach takich jak luty i kwiecień, a może tam mieszka i może się wypowiedzieć czy duża różnica w pogodzie jest w tych miesiącach.
Rozważam wyjazd na mecz i myślę nad potencjalną LM w lutym lub jakiś ligowy betis lub majorka w kwietniu. Chciałbym przy tym pozwiedzać i pochodzić po mieście przez te kilka dni stąd pytanie o warunki pogodowe ogólne :)
1
@macio_944 niestety tak jest, że kobiety potrzebują średnio o 2-3 stopnie wyższą temperaturę i musimy się często męczyć :D
1
@agaFCB myślę że kwestia przyzwyczajenia. Pamiętam za dzieciaka w domu rodziców mama lubiła jak było chłodno więc mieliśmy właśnie 18 stopni, max 19 i było dla mnie ok. Następnie jak się wyprowadziłem i poznałem dziewczynę, która była zmarzluchem to dla niej odpowiednią temperatura było około 24 stopnie. Przyzwyczaiłem się i takie 23 czy 24 było już normą. Teraz staram się to zmienić i spróbować ten sezon na 20-21 przesiedzieć. Zobaczymy co wyjdzie.
0
@clyde zgadzam się z Twoim podejściem. Jestem/byłem już w kilku lub kilkunastu nawet związkach w swoim życiu i nigdy nikogo nie zdradziłem. Szczerość i zaufanie to podstawa.
1
Zastanawiam się jak to będzie z biletami na mecze na nowym stadionie. Śledzi ktoś jak idą pracę i jaki jest plan w jakiej części zostanie oddany stadion np w lutym lub marcu? Czy można się spodziewać bardziej 40, 60 czy 80% pojemności stadionu? Bo nie ukrywam że przy 40% może być ciężko o bilety na niektóre mecze
2
@Karamba efektem Obajtka byłoby sprzedawanie po 6-7zl za litr mimo takich cen na Gibraltarze czy Hiszpani. Część ludzi przyzwyczaiła się do tego jak on ich notorycznie ruc**ł pobijajac rekordowe marżę i o grube miliony zwiększając swój własny jak i krewnych/znajomych majątki (to oczywisice będzie jeszcze badać dalej prokuratura - mam nadzieję, bo sam Obajtek już zawinął manatki do europarlamentu gdzie chroni go przed wymierzeniem sprawiedliwości mandat).
Wracając do cen to przykładowo cena baryłki ropy dzisiaj jest taka sama jak początkiem czerwca 2023, natomiast ogólny koszt importowanych paliw jest wyższy niż w połowie 2023. Koszty te oraz logistyki dostaw również są aktualnie wyższe co wynika min. z polityki OPEC i geopolityki. Kurs dolara porównywalny (aktualnie 0,2 niższy).
Mimo to ceny na stacjach są znacznie tańsze dzisiaj, ceny 2 hurcie również o jakieś 15% taniej. Magia co? Tylko to nie magia Tuska, a koniec z grabieżą w biały dzień PiSu z Obajtkiem na czele.
Pozdro! :)
3
@FCB_dimiC jeżdżę raz w tygodniu. Cała droga jest spoko jadę 70-75km godzinę, a ostatnie 5-10km druga godzinę lub do półtorej godziny.
0
@FCB_dimiC no a jak inaczej :) jak jest ruch w jedną to i w drugą też musi być jak wyjeżdżasz po pracy :D
2
@Croocers super zazdro tylko ja mam 80km do biura więc słabo rowerem :D
1
@pt9 nie tylko w Gdańsku. Pozdro z Krakowa. 5km do biura, a będę jechać dobra godzinę jeszcze ;)
0
@tadzik447 masz na myśli krótkie spodenki? Tak chodzę w lato jak jest cieplej, ale w zimę raczej nie grzeje mocno w domu. Wolę się cieplej ubrać i chłodniejsze powietrze lepiej mi się funkcjonuje ;)
0
@Matheu12 zgadzam się. Osobiście nie znam polityka, który byłby większym wyjadaczem szczególnie na arenie międzynarodowej. Mało który w ogóle polak może się poszczycic takim historysem jak on. Budzi duży szacunek za granicą. Czasami ma niewyparzona gębę i oczywiście walnął kilka gaf w swoim życiu, ale niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy się nie pomylił.