3

@bartoszekkk przez ameby

1

@gorgota Mane/Son

2

@n0MED jak widzę takie pytania to..

1

@kenneth99 ty się już nażarłeś, wystarczy ci

0

@kenneth99 uff to tylko mepham xd

1

Dobrze że w ostatniej chwili wywaliłem tego Kinga i Wilsona bo się na bramki nie zapowiada mimo przewagi.

2

@MokrySum powiedz to Puyolowi

1

@DonElPatron ważne żeby na 0 z tyłu, digne z asystą i ake ze łba

0

Digne i Ake w wyjściowym, muszą mnie uratować bo w pon może Wild wjechać.

4

@kenneth99 idź mie stąd

1

@Socjopata bardzo dobrze xd

0

Aguero królu złoty

5

Ty łysolu, fodena jakiegoś zamiast Bernardo, chociaż gundo wpuścił

3

No dalej Aguero, zrób coś.

1

@Socjopata dupa nie remis, wysokie zwycięstwo

0

@escarabajo ja go mam i jak wejdzie to strzeli, zobaczysz ;P

0

@Seledynowy ale Aguero lubi z ławki ukłuć więc jest nadzieja, Bernardo też pewnie wejdzie, nw tylko czy Gundogana wpuści ;/

0

@Seledynowy mnie ktoś podpuścił że d.silva bd mało grać..

5

https://mobile.twitter.com/ManCity/status/1160136212470013952
Nw po co wgl czekałem, pozostaje liczyć na jakiś szybki uraz z przodu ;x

1

@Drozdu7 mocno średnie

1

@Wilczeq mocne nie

0

@kamilo0066 a jak cena moich wzrosła do np.103, to przy Wild mam do wydania te 103 czy od nowa 100?

0

Jak działa dzika karta w Fantasy bpl?

1

@Chaoss kolejny bezsens, conajmniej 5 graczy Barcy w tym zestawieniu by było.

0

@XaXaXa i w porównaniu do bpl jest? Gra ktoś tam wgl?

0

Jest może Fantasy serie a?

0

@FCMichalo to jego nominalna pozycja

0

@wojtas__13 czyli bez problemu po 2 kolejce mogę swapnać 2 naraz za free?

1

@Kajtek77 chciałem Alissona na Edersona swapnąć, ale już mam 3 z City, więc musiałbym 1 kolejkę poświęcić, a do tego czasu Alisson może już wrócić ;f

1

@SeeleyBooth jaką dziewczyną, co ty mi tu imputujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?