Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzychu1526 Wymienię po 2:
Anglia: Rooney/Ferdinand
Hiszpania: Xavi/Iniesta
Włochy: Del Piero/Maldini
Niemcy: Klose/Podolski
Francja: Henry/Abidal
Argentyna: Messi/Mascherano
Portugalia: Deco/Quaresma
Holandia: Cruyff/Gullit
Belgia: Hazard/De Bruyne
Brazylia: Ronaldinho/Nazario
Urugwaj: Suarez/Godin
0
@Danny Gaucho no tak też jej mówiłem, to wsiadła na miotłe i tyle ją widzieli. Przynajmniej w domu czysto.
1
@NeroTFP ważniejsza jest technika niż rozmiar, nie wiem tylko dlaczego to do mojej kobiety nie dociera.
1
@donleoJR to już lepiej porób jakieś ligowe sbc, na futbinie patrz ceny i jakie paczki.
0
@Danny Gaucho Wypluj te słowa.
16
@TKWM Moja sowa nie ma wolnego. Nigdy nie wiadomo kiedy Hogwart się po mnie zgłosi.
1
@Chwytliwy
0
@Nano22 Żebyś się nie przeliczył :P
6
@FcBarcaBigFan Zabrakło siły przebicia, gdyby to wstawił @BarcaInfo to by były zielone i by więcej osób widziało. A tak to co ja mogę, jestem prosty chłopak z Dębicy.
0
@SeeleyBooth A co gdy stoję w korku? :P
3
Ankieta wisi 24h, wyniki jasno pokazują nastawienie La Rambli odnośnie powrotu Neymara. https://www.strawpoll.me/18191623/r
3
@JurnyGerwazy po przegranych meczach musi trzepać dywany pod blokiem.
0
Ktoś miał jakieś wątpliwości?
0
Co z tym Neymarem? https://www.strawpoll.me/18191623/r
Ostatni obieg.
0
@Kubox chwalisz się czy żalisz.
0
@sebisek Obalamy mita że La Rambla nie chce Neymara.
0
@RyzyRyj
0
Co z tym Neymarem? https://www.strawpoll.me/18191623/r
Wieczorem jeszcze raz puszczę w obieg.
0
@puyol_presidend5 andrzejek mówi o łazarskim gladiatorze
0
@puyol_presidend5 Kowalski, analysis.
0
@JaroCoach https://www.strawpoll.me/18191623
4
@MarcinVeB4 szalony szaleńcze.
12
@Mns21 przecież to oczywiste że ktoś odejdzie jeśli oni przyjdą.
10
@Odesseiron ujowe porównanie.
7
@karol000pl xd, nie.
0
Co z tym Neymarem?
https://www.strawpoll.me/18191623
0
@Striker
0
@Wittgenstein sorry bejbe, taki mamy klimat.
4
@Striker rzucam.
9
@D10SLEO skoro tak mówisz.