Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MESSIah16 a potem po 18 latach się okaże że go niesłusznie ścieli.
0
@NeroTFP powiem tak.. I am better than this.
4
@Rewolucja123 jeszcze Cię nie zbanowali za to spamowanie o oficjalkę?
0
@sidzej też bym wył.
5
@Odesseiron wtedy 3 obrońców to wystarczająco. Ew. w razie w powołać z Barcy B.
0
@krzysiekjr11 Do dzisiaj nie mogę przeboleć jego odejścia.
2
@MNSbEstEver ?? Jak u nas grał to wymiatał.
0
@Baaarca95 O fuj.
0
@Baaarca95 Żebym jeszcze wiedział co to terera
12
@jakubkuba07 Dam sobie rzęsy uciąć że już coś podobnego widziałem, nie wiem może jak kończył 30 ^^
0
@Boberson Musiałby wylecieć Ronaldinho, Cruyff na N, Gullit na ŚPO.
0
@ksobi to zależy której gwiazdy.
7
@Rothan1 Dobre, takie nie za śmieszne.
3
@arrrow Nie.
0
https://www.futbin.com/19/squad/8612603
Jest tu coś do zmiany? Chyba nie ma już co ulepszać. Goretzke z Gullitem zamieniam pozycjami, a formacja 4-3-1-2. Chyba że Tellesa za Mendyego https://www.futbin.com/19/squad/8612674
0
@szkutnik91 Nie uwierzę dopóki nie zobaczę, nie z tym zarządem.
0
@Gappeq wszystko super, ale bierz połowę.
0
@Danny Gaucho Williana to ty szanuj, wczoraj 2 brameczki mi w fut champions z połowy od razu po rozpoczęciu strzelił, a nawet bramkarzowi z rąk piłkę kopnął.
1
@Kettger No jak Adamiakowa do nas przejdzie to sztos.
0
@sebisek zobaczymy, najwyżej przetrę szlaki.
5
@kamilop BoToWąŻpOdStĘpNyIzDrAdLiWy
0
@D44H nie wiem czy coś ci to da jak po 5 min się robi czarny ekran ale jest taki program occt, na nim możesz sprawdzić co i jak.
0
@D44H zasilacz dobierasz zależnie od tego jakie komputer ma bebechy, zawsze lepiej mieć mocniejszy zasilacz niż wymagane napiecie, bo napięcie jakie daje zasilacz zawsze jest mniejsze niż to jest napisane, jakie masz zapotrzebowanie.
0
@D44H właśnie miałem pisać żebyś podpiął pod tv, wątpię żeby to był zasilacz. A jaki masz zasilacz a jakie wymogi?
1
@SeeleyBooth no właśnie jakby były skoki napięcia, to gdy spadnie poniżej wymaganej nawet na sekundę to to wystarczy żeby się restartował komputer, a on mówi że komputer chodzi i sam go musi restartować.
0
@SeeleyBooth gdyby zasilacz nie dawał rady to komputer sam by się restartował?
2
@MarioVeB! Podobno coś o Napoli jest mówione odnośnie Lozano.
0
@D44H z monitorem coś pewnie, sprawdź kable.
0
@masq nie reaguj, znudzi się i sobie pójdzie.
0
@shinthps ja pas.