1

Ehh, wystarczy że gwinta popsuli. Jak chcieli wszystko wywrócić do góry nogami to mogli wypuścić gwinta 2 zamiast zmieniać pierwszego.

12

Kurrła, ale sobie smaka narobiłem, aż się chyba na działkę przejadę i sobie zrobię.
http://wiejskakuchnia.blox.pl/resource/Jedzenie_2947.jpg

11

No, z pewnością czekanie tutaj na odpowiedź jest szybsze od bezpośredniego wpisania problemu w google.

0

Gra może ci się nie podobać, ale mowa była o soundtracku a nie o grze, a jeśli nie doceniasz tego soundtracku to nie pozdrawiam ;f

5

Czy ja wiem, na Messiego też ciągle wjeżdżają że dla repry nie gra tak jak dla Barcy xD

0

I wtedy wchodzi Gothic, cały na biało.
Btw, trzeba będzie hirołsy znowu ograć ;f

1

No, na LS to z pewnością sztosik xD
Dozbieraj na OTW Promesa.

0

Tu nie ma co testować, tu trzeba dzwonić.

2

Mane, ale tak naprawdę to Son.

11

Wtedy rozpoczniemy hodowlę ślimaków wyścigowych.

0

Napiszesz chociaż o co chodzi czy sam mam sobie wygooglować?

4

Skazany na śmierć.

3

Ja wygrałem dożywotni pakiet depresyjny w konkursie w którym wgl nie brałem udziału, działa o każdej porze roku.

17

Jeszcze jednego nie zdobyliśmy a ty już piszesz o kolejnym, no ale skoro jesteś pewny to stawiam dom.

0

Ani wymienić, ani kupić.

38

Nieosiągalny to jest poziom Messiego, a z innymi czas pokaże.

3

Głupie pytanie.

4

Dużo zależy od samego piłkarza, jeśli będzie chciał do Barcy, to pójdzie do Barcy choćby dawała trochę mniej.

7

No skoro już go nie lubisz to postanowione.

0

Jak go fifa w 20 nie popsuje jak Vidala w 19 to będzie fajny box to box do starterów.

6

Do Anglii na zmywak.

0

Wystarczy że muszę oglądać eaids w swoich meczach.

0

2

Nie. Poza tym nikt mi nie wmówi że czarne jest czarne a białe jest białe, nikt!

14

Dzisiejsze 50 to dawniejsze 20.

0

Ale miny robią.

4

Casting Couch.

7

No faktycznie, bogom niech będą dzięki.

0

Blefa kręcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?