Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Tą złotą piłkę i zasady jej przyznawania można rozbić o kant tyłka.
0
Jeszcze ci mało? xD
3
To ten sezon.
9
To się musiało tak skończyć, szaman kuponów rzucił klątwę.
6
Co tam mordo, skąd to zwątpienie?
0
Nie wiem jak z koszem, ale czuję że Juventus wtopi xd
1
I kupony pod poduchy.
0
Warto było.
1
Apropo żelek, wczoraj całą michę placków ziemniaczanych z cukrem i śmietaną obaliłem na obiad, miałem robić zdjęcia ale się opamiętałem.
0
Nie uda ci się, mam silną wolę, twardą jak żelki z biedronki.
7
Kurrła, miałem iść spać po 1, a znowu 3h na śmiesznych filmikach straciłem. Dobranoc.
0
Nieważne.
0
Nom, na pewno by go to zadowoliło.
0
Już widzę jak mu Ter Stegen LM oddaje xD
1
Co za historia, zapomniałem kompletnie o wszechpotężnej metodzie "wyłącz i włącz", jak wyjmowałem wtyczkę od klawiatury z komputera i wkładałem z powrotem to nic, wyłączyłem i włączyłem komputer i klawiatura żyje xD
6
"Młody ma prawko to niech prowadzi, w końcu stary będzie mógł normalnie wypić."
0
Umrę prawiczkiem w tej dziedzinie.
0
Masz napisane że 9 lat wytrzymała, ja się nie wyżywam na sprzętach z których korzystam ;p
30
Jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny.
0
Wygodna? Wiesz o co chodzi, normalnie nawet się nie patrzę na klawiaturę przy pisaniu, a jak niekiedy usiądę przy klawiaturze kogoś innego to jest masakra.
1
Moja wytrzymała 9 lat, więc 2 letnie mnie nie interere ;f
1
A daj mi spokój z gamingowymi, szanujmy się.
0
Moja klawiatura kaput, polecacie coś? Koniecznie płaskie klawisze. Moja poprzednia: https://image.ceneostatic.pl/data/products/14270821/i-a4-tech-klawiatura-a4-tech-lcd-720-usb-a4tkla41094.jpg
2
Wyłapać to, obciążyć kosztami i dowalić prace społeczne a nie się cackają.
4
Ręka, którą dokonaleś tego czynu ci uschnie.
1
Też Aspasa, połączysz flashbacka Ville.
0
Aspasa, będzie dobry do sbc o Nazario.
8
Pomyślmy… Nie, nie przychodzi mi do głowy nic, co byłbyś w stanie zrozumieć.
69
Cytując klasyka, co za brednie.
0