1

@Kapitan hawk świeca rybna, wielkie mi co

6

@Rewolucja123 ale wieloryb, rozpuściła się ta Jowita @Luciano99

0

@Rust_Cohle wszyscy dobrze wiemy że prowadzenie takiej narracji to była cena za twojego unbana

0

@DonCarletto nie zapomnijcie naładować magazynku

2

Teraz to major i że bez suchodolskiego nic nie będzie takie samo.. a ja się pytam gdzie byliście gdy upadła zachodnia bruzda? Gdzie byliście gdy elemelent przekręcił @VamosRakieta na złotą piłkę?!

3

@Kengo odlew dziury mii malkovy.. znaczy co

1

@Xpert77 w mieście Łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi?

0

@Criss18Barca duplikat van der sara i vieira, meh

3

@Kondziubarca trzeba elemelentowi powiedzieć żeby kasował jak muniaka

6

@Rust_Cohle jarzyna w fifie lepszy od garnucha, ale czy lepszy od pelucha? to trzeba usiąść na spokojnie

0

@FcBforever221 no i roque

1

Ostatniego dnia okienka wypożyczym jeszcze Messiego i będzie piłeczka chodziła tak o

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska nie dość że czub to jeszcze sześdziesiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

panowie ale po kolei, najpierw karny błaszczykowskiego, potem konferencja verrattiego i dopiero gumares

0

@DaPidejpi ok no

2

@Zoker nie takiego przykładu się używa

2

@Zoker nie takiego jak użył

2

@Zoker innego

3

@Zoker że złego przykładu użył

5

@Comentateiro złego przykładu użyłeś

0

@insp1re chyba jak im szlifierką po ryju przejedzie

0

@Faro to mówisz że podbił cenę i zarobimy wincyj melonów na tym drewniaku?

9

@sevs cycki se usmaż

1

0

@barcanawieki grylla odpalaj i na ruszt

0

Niech no tylko się umowa skończy z tymi nieudacznikami z vectry.. dzizus

0

@Colon w ostatnim dniu okienka go wypożyczymy, pytanie czy faks nie nawali

0

@Encore wtedy znowu fiananszial not fer plej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?