0

@Cule1234 hip hip hurra

0

@shahman to chyba w god of war 3 nie grałeś

1

@AdiKingu96 matka też średniak?

0

@Fabik87 i co to ma do rzeczy do części o czubkach którzy oglądają coś w języku którego nie rozumieją? xD wam wystarczy pozwolić pisać, sami się oracie

0

@clyde czorny będzie? Czorno to widzę

0

@Fabik87 xD skąd mam wiedzieć czy on gada po hiszpańsku, przychodzisz i pieprzysz o randomowym gościu bez argumentów

1

@Fabik87 zapytaj się go czy rozumie

10

@gumaz 74 lat

0

@masq no

6

@Ali3231 to zwykły czub, a ci co nie rozumieją co on gada a mimo to siedzą u niego na strimie to jeszcze większe czubki, z 2 strony może lubią patrzeć jak kręci dupą

0

@masq znowu ten czub

5

ale to w paincie wygląda panowie kurłła

https://zapodaj.net/images/75023186a8973.jpg

0

@RosjaninBut kij w tego zubibibi przereklamowanego, wole grać na 3 śo i 2 defensywnych pomocników zamiast jednego, frenkie może jedną pozycję obstawić, na drugiej gundo i elo

2

@Deviler bez lewego to sobie mogą wygrać puchar tymbarka co najwyżej oprócz ligi

3

@Deviler przepadł, a mógł iść do united do maszyny łysego

0

@Rust_Cohle ale umar

2

@Mario96w złodzieju

6

0

@Crystal37 jaki w miarę łatwy, nie bądź popierdółka i new balanca odpalaj

2

@IronSanHybrid dodi może to czytać

0

@IronSanHybrid a co ty tu za cycki roznegliżowane wrzucasz, zara przyjedzie bagieta elemelent

0

@DonCarletto haalandinho przeżuł lige w pierwszym sezonie i pobił wszystkie rekordy a ty coś pieprzysz o balonie dla rudego, iksDE

1

@DonCarletto boś madryciak, odklejenie masz we krwi

0

@DonCarletto haalandinho nie wygra balona tylko ze względu na messiego w tym roku, ale on już odchodzi a haalandinho dalej będzie robił to co robi także ten

9

@Emhyr dobrze powiedział,

1

@Encore jak mekambe chce złotą piłke tu musi iść do anglii napieprzać się z haalandinho, takie są fakty

0

@Culer_1906 takich jak fati i ferran co priorytetowo chcą tu być? ;x

1

0

@ChampionLW obejdzie się

3

@Ksavix może nie logo ale nadepnąłem kiedyś na lego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?