1

@FcPortoFan1999 wybitnych

1

@MesQueUnClub96 zwykły wąż wyhodowany na dortmundowskiej piersi

0

@mcsarna gówniaki zakichane

2

@pt9 wyzwalanie miasta - wskakujesz na dach i już koniec, strzelasz jak do kaczek

1

@Jakchcesz z cyklu kiedy xardas rozdupił magię runiczną ale zapomniał o runach teleportacji, albo gdyby Hamlar miał swoją magię..

0

@DaPidejpi gelu ci strzelcami te archanioły wystrzela zanim dolecą synek

1

@DaPidejpi chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem, fabuła G1, mechanika g2nk, hirosy trafiłeś ale to i ślepej kurze się trafi ziarno

0

@Kubox 16cm

4

@DaPidejpi mojego złomka w to nie mieszaj świnio pornograficzna jedna ty

0

@FCB_dimiC ale co to da że sociosi zrobią laporcie loda pod stołem

0

@DaPidejpi Manchester is Red, reszta to podrabiańce

4

@Kessie okey okey

4

@BulaKG najpierw musimy się upewnić że chodzi o takiego dryblasa śmierdziela, a nie pizdryka ze sklepu

1

@Luciano99 okey, zadzwonimy do pana

0

@Deviler czy chodzi o gangbang facial?

20

@Amigo_Blanco wy madryciaki już tak macie, fede piznął na parkingu buene w mordę? Należało mu się się. Anulowali czerwo męczennikowi? Prowokowali go.

1

@Amigo_Blanco yhm, zasłaniał jedną ręką, nie kompromisuj się

2

@Mario96w @Kgorecki2500 no przecież ciągle to pisze elemelentowi w odwołaniach i on uznaje siłę tego argumentu za każdym razem

7

@barcanawieki trzeba im sociale zasrywać filmikiem jak vini robi pozdrowienie hitlerowskie

https://www.tiktok.com/@gingr9/video/7096172244631686405

0

ehh i plan finansowy jak krew w piach, tera trzeba dźwignie na rejestracje lągle zaciągać

3

@bartas97 co to za kościotrup w garniaku po lubaszenko

1

@Sulimo shy ebony forced tied up one by one

0

@Pawlak1992 nie wolno pisać o zbanowanym, ładnie cię wkręcili

1

@Luciano99 to dlatego cię nie było, a ty kręciłeś jakiegoś blefa z urlopem

0

@Danny Gaucho no musiałem o coś wytrzeć, a że tylko twój rozporek był w zasięgu to nie było innego wyjścia

0

@Rust_Cohle jak ty nawet nie masz tyle

0

@Luciano99 przetarłem szlak moim złomkiem za 15k

1

@masq bo i tak ich nie pokonają a pieniążek wpadnie

0

@Rust_Cohle musisz dorzucić jakieś 12k

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?