Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 wybitnych
1
@MesQueUnClub96 zwykły wąż wyhodowany na dortmundowskiej piersi
0
@mcsarna gówniaki zakichane
2
@pt9 wyzwalanie miasta - wskakujesz na dach i już koniec, strzelasz jak do kaczek
1
@Jakchcesz z cyklu kiedy xardas rozdupił magię runiczną ale zapomniał o runach teleportacji, albo gdyby Hamlar miał swoją magię..
0
@DaPidejpi gelu ci strzelcami te archanioły wystrzela zanim dolecą synek
1
@DaPidejpi chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem, fabuła G1, mechanika g2nk, hirosy trafiłeś ale to i ślepej kurze się trafi ziarno
0
@Kubox 16cm
4
@DaPidejpi mojego złomka w to nie mieszaj świnio pornograficzna jedna ty
0
@FCB_dimiC ale co to da że sociosi zrobią laporcie loda pod stołem
0
@DaPidejpi Manchester is Red, reszta to podrabiańce
4
@Kessie okey okey
4
@BulaKG najpierw musimy się upewnić że chodzi o takiego dryblasa śmierdziela, a nie pizdryka ze sklepu
1
@Luciano99 okey, zadzwonimy do pana
0
@Deviler czy chodzi o gangbang facial?
20
@Amigo_Blanco wy madryciaki już tak macie, fede piznął na parkingu buene w mordę? Należało mu się się. Anulowali czerwo męczennikowi? Prowokowali go.
1
@Amigo_Blanco yhm, zasłaniał jedną ręką, nie kompromisuj się
2
@Mario96w @Kgorecki2500 no przecież ciągle to pisze elemelentowi w odwołaniach i on uznaje siłę tego argumentu za każdym razem
7
@barcanawieki trzeba im sociale zasrywać filmikiem jak vini robi pozdrowienie hitlerowskie
https://www.tiktok.com/@gingr9/video/7096172244631686405
0
ehh i plan finansowy jak krew w piach, tera trzeba dźwignie na rejestracje lągle zaciągać
3
@bartas97 co to za kościotrup w garniaku po lubaszenko
1
@Sulimo shy ebony forced tied up one by one
0
@Pawlak1992 nie wolno pisać o zbanowanym, ładnie cię wkręcili
1
@Deviler https://media.tenor.com/ug76eAXhLmUAAAAC/always-snape.gif
1
@Luciano99 to dlatego cię nie było, a ty kręciłeś jakiegoś blefa z urlopem
0
@Danny Gaucho no musiałem o coś wytrzeć, a że tylko twój rozporek był w zasięgu to nie było innego wyjścia
0
@Rust_Cohle jak ty nawet nie masz tyle
0
@Luciano99 przetarłem szlak moim złomkiem za 15k
1
@masq bo i tak ich nie pokonają a pieniążek wpadnie
0
@Rust_Cohle musisz dorzucić jakieś 12k