1

@VamosRakieta gdzie do rezerw jak my tartak z przodu mamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KamQiX raj fifacza, te flashbacki, panie kurłła

0

@Rust_Cohle przypominam 2 pady(750zeta sztuka) w cenie 1

1

vitor w 3 ratach już jest, to teraz jeszcze neymar w trzystu ratach i lecimy

3

@pt9 filmik sprzed 3425355 lat

3

@abram3k odechciewa się kupować z tym logo La Liga

0

@BulaKG ale u żerarda gra w pingwin league

0

@TheNekro94 yhm, a ja nie mam konszachtów z moderacją

0

@TheNekro94 jak łysy odejdzie z city to wy wszyscy sezonowcy pryśniecie jak bańki mydlane

0

@TheNekro94 manu > shity takie są fakty

0

@Chucky tak ich zdominowali że wciąż mają więcej trofeów

0

@Kapiczek a tam od razu memiczny, to że grilisz trochę popił nie znaczy że od razu memiczny

0

@TheNekro94 bo city bez szejków nie miało kasy

0

@ChampionLW jakiego ulubieńca? XD jak to ten stypiarz co w boksie z kizo przynudzał

0

@TheNekro94 manu to zawsze było przy kasie więc bez różnicy

1

@Mario96w a bulme to patrz na pw xD mam 6 tomów fizycznych w tym właśnie ten xD matka jak kupiła mi w kiosku nie wiedziała co tam jest w środku ;x

0

@Mario96w z cyklu kiedy w podstawówce robisz lepszą kreskę niż aktualnie te nieudaczniki z super xD

1

@Mario96w brolly mi nigdy nie wychodził, sadge ;f

0

@Medium jak chciałeś błysnąć to było się brokatem posypać, chyba segregator trzymam na kolanach

1

@Rust_Cohle najgorsze były uszy i ręce, zawsze

0

@Rust_Cohle pal gume synu jasia kapeli

2

w sumie śmiesznie by było jakby stracili na raz neymara, mekambe i messiego ;x ramosik też odszedł

4

@Rust_Cohle tak właśnie myślałem że jesteś synem jasia kapeli z prime

1

@Encore i cyk do manu, 7 czeka

0

@seba1324 2/10

0

@Michael24 neymar też

0

@Medium przysrywanie się jak do marciniaka o obecność na imprezie mentzena

0

@Nazio87 super że super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?