2

@PatrychoO czekajo na karne

2

kurłłaaaaaaa blisko

4

Laporta balasie ty tam lepiej patrz i myśl jaką dźwignie na Messiego zaciągnąć

0

jak łysy ogarnie, to City będzie chodziło Alvarez-Haaland-Mahrez

10

@VegetaPolska ty to możesz podtrzymać bycie singlem co najwyżej

2

W półfinale przeciwko finaliście ostatnich mistrzostw świata, a w finale prawdopodobnie przeciwko zdobywcy ostatnich mistrzostw świata, a benchmani i tak swoje że łatwa drabinka xD ale ich będzie bolało

1

kurłłaaaaaaaaaaaa jak to nie wpadło

1

dawaj karnego kurłła ręka była

0

Lautaro who??????????????????????

0

Messi gooooooooooool lolololololooooooooooooooooooo

1

@Janiama Argentyna 2:1

0

@Emhyr neymar i mbappe na odwrót

2

@Mario96w tera to jakaś popierdółka a nie kohel

0

@Kinginiesta somsiady w ryk, a szejku już ma uncensored wersję hehe

7

@cris2706 ty tam uważaj bo burger niejedną karierę tu skończył

#pamiętamy

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11143254

3

@Medium mogłoby na tego @Kessie i @Deviler jeszcze napadać

8

@michal26 to może być mukowiscydoza

3

@lucas/catalan szybki sposób na


1

@VegetaPolska tylko pamiętaj, jak jakaś baba będzie cię tam zaczepiać to ty jej sweter na łeb, bomba w oko, fast attack

1

@Bocheno1 przykro mi ale odkąd wszedłem w konszachty z elemelentem mam zp w kieszeni, teraz to na mnie ją ustawiają

0

@LS nie miałem, ale widziałem blacked na ph

1

@Xpert77 upieprzonej w błocie oczywiście bo wszyscy butami na nią stawali

0

@Kz1234 jak on by nawet chytrej baby w lidlu nie zablokował a co dopiero tam

2

Wszyscy najeżdżają na czesia że blokuje dziennikarzy, nie zapominajmy jednak kto położył pod to podwaliny na rambli

https://zapodaj.net/images/f112ed868f087.jpg

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@gumaz czesio ma mental jak kohel, zablokować i po sprawie xD

3

@Luciano99 ja jestem ultimate sigmą, gardzę takimi babsztylami, jak się zaczęła ocierać to musiałem się wytrzeć, już jej miałem sweter na łeb zakładać i fast attack bombe w oko sprzedać ale ochrona mnie zatrzymała

2

@Kinginiesta rummikub

0

@Draks[FCB] pyknij se w raymana 2, a potem w raymana 3

2

@gumaz sweter na łeb, bomba w oko, fast attack

1

@IronSanHybrid tak właśnie myślałem że ci się spodoba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?