Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO czekajo na karne
2
kurłłaaaaaaa blisko
4
Laporta balasie ty tam lepiej patrz i myśl jaką dźwignie na Messiego zaciągnąć
0
jak łysy ogarnie, to City będzie chodziło Alvarez-Haaland-Mahrez
10
@VegetaPolska ty to możesz podtrzymać bycie singlem co najwyżej
2
W półfinale przeciwko finaliście ostatnich mistrzostw świata, a w finale prawdopodobnie przeciwko zdobywcy ostatnich mistrzostw świata, a benchmani i tak swoje że łatwa drabinka xD ale ich będzie bolało
1
kurłłaaaaaaaaaaaa jak to nie wpadło
1
dawaj karnego kurłła ręka była
0
Lautaro who??????????????????????
0
Messi gooooooooooool lolololololooooooooooooooooooo
1
@Janiama Argentyna 2:1
0
@Emhyr neymar i mbappe na odwrót
2
@Mario96w tera to jakaś popierdółka a nie kohel
0
@Kinginiesta somsiady w ryk, a szejku już ma uncensored wersję hehe
7
@cris2706 ty tam uważaj bo burger niejedną karierę tu skończył
#pamiętamy
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11143254
3
@Medium mogłoby na tego @Kessie i @Deviler jeszcze napadać
8
@michal26 to może być mukowiscydoza
3
@lucas/catalan szybki sposób na
1
@VegetaPolska tylko pamiętaj, jak jakaś baba będzie cię tam zaczepiać to ty jej sweter na łeb, bomba w oko, fast attack
1
@Bocheno1 przykro mi ale odkąd wszedłem w konszachty z elemelentem mam zp w kieszeni, teraz to na mnie ją ustawiają
0
@LS nie miałem, ale widziałem blacked na ph
1
@Xpert77 upieprzonej w błocie oczywiście bo wszyscy butami na nią stawali
0
@Kz1234 jak on by nawet chytrej baby w lidlu nie zablokował a co dopiero tam
2
Wszyscy najeżdżają na czesia że blokuje dziennikarzy, nie zapominajmy jednak kto położył pod to podwaliny na rambli
https://zapodaj.net/images/f112ed868f087.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@gumaz czesio ma mental jak kohel, zablokować i po sprawie xD
3
@Luciano99 ja jestem ultimate sigmą, gardzę takimi babsztylami, jak się zaczęła ocierać to musiałem się wytrzeć, już jej miałem sweter na łeb zakładać i fast attack bombe w oko sprzedać ale ochrona mnie zatrzymała
2
@Kinginiesta rummikub
0
@Draks[FCB] pyknij se w raymana 2, a potem w raymana 3
2
@gumaz sweter na łeb, bomba w oko, fast attack
1
@IronSanHybrid tak właśnie myślałem że ci się spodoba