0

@Kgorecki2500 ehh, a ty dalej squad battles na amatorze

0

@Kgorecki2500 dla przyjemności albo z puyolem, wybierz jedno bo nie ma przyjemności gdy cię objeżdża każdy skrzydłowy

1

@PawkoFCB a ty co mu pieprzysz o morele, ja zamawiałem tam dwa, z czego jeden z montażem i wszystko cacy zrobili tak jak w załączonej notatce

1

@Encore o, zdaję mi się czy mourinho coś tam atakował benchmana w wywiadach kiedyś? już po odejściu z realu, nie tak dawno temu? xD

0

@Kessie natural by takich pytań nie zadawał, teraz musi wybadać

0

@Rust_Cohle tak właśnie myślałem że w shemale lecisz

3

@Rust_Cohle wyrywam panny na eusebio w fifce, a tobie pozostaje @AnnaMarianna i to z litości

8

Nic z tego nie będzie panowie, jak on się boi że dostanie listwę na chacie xD

https://zapodaj.net/images/a64a2ab3ebdbe.jpg

0

3

@Kidd wysłałem mu cyce bojarskiej, na jego prośbę zresztą xD i jest to jedyna wiadomość jaką ode mnie kiedykolwiek dostał xD

3

@Kidd cholera, z rozpędu mnie też zablokował
https://zapodaj.net/images/f112ed868f087.jpg

2

@Kgorecki2500 chyba na amatorze w squad battles

13

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub_87 dupa, na n dalej jest lenghty op, żadne przepychanie, żadne wrzutki, haaland jak biegnie to go nie doganiają na n, puskasów i innych doganiają

1

@MesQueUnClub_87 mam eusebio i mam puskasa, na n są gównem, lepiej chodzą na skrzydle/śpo, na n to się gra typami typu haaland albo higuain

0

@MesQueUnClub_87 bo lepszy

0

@MesQueUnClub_87 neymar 200k i lepszy

3

@VegetaPolska po treningu u @Luciano99 i @Emhyra


(trzeba kliknąć w nowym oknie bo na la bambie się nie odtwarza ;f)

2

@Faro za tymi z afryki.. oh wait

1

@Janiama Maroko 1:1

0

@Medium a może ty czinkłaczento w holenderskim gazie masz co

0

@Medium no chyba że jesteś szejkiem co ma passeratti b8 w dieslu które mu odpala jak z bata strzelił

6

@VegetaPolska a jak ci mówiłem żebyś poćwiczył na szamankach w m1 to nie

1

@Nano22 się nie mówi przepraszam, tylko się mówi z drogi śledzie nano jedzie

1

@osa91 to jest toooooooo


2

2

@Emhyr @Luciano99 szykuje się fucha w nowej zelandii, szlugi

3

@Luciano99 dokładnie tak andrzeju, najgorsi są ci andrzeje

1

@Worny najlepszy jest olisadebe, a jak dobrze wiesz mam rację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?