Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz sweter na łeb, bomba w oko, fast attack
1
@IronSanHybrid tak właśnie myślałem że ci się spodoba
0
@Jackazz no jak nie chcesz jak będą nowe pancerze itd
2
@Kessie ty mi lepiej powiedz jak @Bocheno1 wyrwał @AnnaMarianna i @Sysia11, czyżby szkoła @Emhyra
0
@Jackazz same dlc jest za krótkie
7
@Barca_Big_Moment xavi rozważa przedłużenie busquetsa i roberto
[@nokurłłamówięci]
2
@Encore no chyba że zacznie robić reusa na mundialu
7
@Luciano99 nie uwierzysz na czym twój dozorca @Kessie przyłapał @Bocheno1 z @macio_944 tuż po tym jak ostatnia gala lucka zeszła z anteny, już miał światła na hali gasić kiedy TO zobaczył na monitoringu
1
@Luciano99 także ten
3
za 2 dni free next gen update wieśka, na steamie jeszcze przez 18h promka -80% na wieśka 3 goty, niecałe 3 dyszki
https://store.steampowered.com/sub/124923/
5
@Emhyr i jak on ma dobrze grać jak się skupia na duperelach, out razem z jego obrońcami
1
@RobiS a kowalki trzeba jeeeeeeeee jak w metinie
0
@kiper09 ten next genowy wiedźmin prezentuje się naprawdę nieźle, nowe questy, nowe historie, nowe zakończenia, to jest to
2
@Kessie nie przedrzecie się przez barierę
3
@Deviler jakiego forda, to @Danny Gaucho zostawił u mnie na placu fure, bo mu się podjazd zapadł od śniegu, ja jeżdżę ekskluzywnym passeratti b8, a po biurka do @Luciano99 mówiłem wam
13
@mekston pisał też o szacunku do zachodzącej gwiazdy benchmana, a dzień wcześniej "Missi"
10
@Sulimo sam się zaczipuj
1
@Janas11224 ciekawe skąd na to pienionżki, w końcu jest tylko jeden szejk z La bamby
5
Kurłła ale napadało śniegu, zajebiście
26
Z jednej strony świetnie że Portugalia odpadła, a z drugiej zajebiście. Oby Messi wygrał mś i utkał benchmanów raz na zawsze.
0
@Kgorecki2500 otóż tak, mogłem wywalić ten niewymienny fodder co mnie blokował na scheweinsteigera, byłby większy pożytek
0
@Kgorecki2500 chyba jak przeciwnik pada odłoży
6
@Mario96w ja tam idę do @Deviler i @Kessie z obietnicą biurka za odśnieżanie, a po wszystkim odsyłam do @Luciano99 po odbiór, a on im żeby poczekali do jutra i tak codziennie - zawsze działa, jeszcze się nie pokapowali hehe
0
@Kgorecki2500 puyol i alba w pieruny, kounde do składu i na 3 śo
3
@Kgorecki2500 z dwójki pedri - kounde to się bierze w fifce kounde
0
@MesQueUnClub_87 a do auta pewnie rzepakowy
0
@MesQueUnClub_87 a nie mówiłem że szprytny
0
@MesQueUnClub_87 słomy se napcha, to szprytny chłopak jest
0
@JohnDeere czech streets
5
@zodiak_10 tymczasem stevie wonder
https://pbs.twimg.com/profile_images/1601346235889111040/l2leqnCc_400x400.jpg