6

@Kgorecki2500 na śpd mówisz? typa z def. awareness 66? xD pozdro tam w squad battles na amatorze

0

@HighestInTheRoom a co masz lepszego od abonamentu? Podpisujesz umowę z operatorem najlepiej na 2 lata, wybierasz komórę i rata ci się wlicza w opłatę za telefon i po 2 latach znowu bierzesz nową komórę. Mi z wszystkimi bajerami i najlepszym internetem wychodzi 119 miesięcznie, to dla ciebie majątek? ;x

0

1

@Medium phi, komórę to ja mam na abonament

0

@J4no już tu kiedyś był taki jeden co stopę wstawił, do wujka nie miał numeru, a xboxa za odkurzaczami schował.. o tatuażu i kanarach nie wspominając

1

@Deviler 12700k

3

@Rust_Cohle a wam nic tylko opierdzielanie kiełbasy w głowie

0

@Medium 7k za grafe to ma być dół? xD

1

@TheNekro94 ja mam, a somsiad nie ma hehe

4

1

@Deviler saper pójdzie, nie wiem jak z pasjansem

1

@Deviler w gothica ;f

1

@fcbarcafan19 jakiego pada, ea ma wywalone jajca na fife na pc, nie ma tam turniejów, mają osobny rynek, są tam trainerowcy itd itd

1

@fcbarcafan19 są gry w które się nie gra na pc, pierwsza z brzegu fifa

1

@Comfortable_ nie muszę, jestem za dobry ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ @IronSanHybrid do dzisiaj nie może się pogodzić z porażką w statki

0

@Kidd a bo wy myśleliście że ten avatar to na mundial? nie nie, avatar je dla was, żebyście wiedzieli kto je szejk na la bambie

1

@Zoker jaki ryż, odkąd mam złomka za 15k nie muszę grzać w domu, nie muszę też gotować na gazie bo mam złomka, takie oszczędności

1

0

@Deviler taka za 7k

4

@Rust_Cohle boli cię że mam pieniądze, takie są fakty

2

@Kidd i powiększony zestaw z maca, a co kurłła

7

@VamosRakieta patrz kurłła

xklocek, biurko, klawa, myszka, monitor, złomek, słuchawki, wszystko jest
https://zapodaj.net/images/1599eebc2e97b.jpg
https://zapodaj.net/images/5ea46b667f7de.jpg
https://zapodaj.net/images/3fb7af3b2748d.jpg
https://zapodaj.net/images/bd9e142b5c7ac.jpg
https://zapodaj.net/images/64b20b3fff93f.jpg

w międzyczasie nabyłem jeszcze golarkę i szczoteczkę elektryczną
https://zapodaj.net/images/15158d9644a55.jpg

a w drodze są jeszcze dwie rzeczy (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°) stay tuned

0

@Faro czyli znowu elemelent ustawił

1

@Jakchcesz no i to jest kandydat xD

1

@VamosRakieta jak biurko już dawno kupione, czego ferment siejesz

0

@wpwelement z tego całego ustawiania la bambowskiej złotej piłki już całkowicie o niej zapomnieliście, czy nie macie zastępstwa za bi, bo jak nie macie to ja się mogę poświęcić i odebrać za niego, niech stracę.

1

@Rust_Cohle a wgl to chodziło o inny incydent
https://zapodaj.net/images/98519478309f9.jpg

0

@Rust_Cohle panie, co pan za gupie gupoty tutaj wstawiasz, nie wiesz że @VegetaPolska może to czytać?

0

@Encore no nie wiem czy babinktoniara ma jakiekolwiek szanse po incydencie rakietowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?