0

@Janiama Argentyna 3:2

0

Ale dzisiaj benchmani z madryciokami pójdą w ryk.

0

@Danny Gaucho jak to Natan marcon

0

@Arkon nie czyść historii codziennie ;x

2

@Bocheno1 przecież on nie ma butów

17

@FcBarcelonaFanMSN gale lucekfightclub>>>>>>KSW

0

@thorin na twitterze wpisz sobie marcon

1

a marcoń znowu będzie płakał że hejty na niego jak go shemale tajka za bydlaka na strimie łapała i jeździła po nim jak na rodeo i wszystko nagrane xD

1

@Encore łapała tego marconia za faje, jeździła mu dupą na benizie, pokazywała dojce z zaskoczki, aż wyłączył streama ale ban i tak będzie xD

0

gdzie do pana mameda

4

hah jak przynajmanił xDDDD

0

@BorzyKrzys zwichnął wąsa

2

@BulaKG w pułtusku

14

2

@Essos to by nic nie dało, mamed za dobry

2

1

@BulaKG tiaaaa

1

@Janiama Maroko 2:1

0

@hubert874 myślę że zrobię jakieś 17-3 w fut champions

0

@koziar xD polish mountain

5

@FcPortoFan1999 nie gadaj tylko zapierdzielaj bo powiem @Luciano99 że się obijasz i cię ześle do jednej ekipy z @Kessie i @Devilerem, chcesz tego!? No właśnie

0

@MesQueUnClub_87 ziemniaków z ogniska pewnie też nie próbowałeś

3

@Kazragore i cyk karpik za free

0

@MesQueUnClub_87 nie, wolę ikone w ciemno zrobić

3

@Deviler bbc, wiem bo @Danny Gaucho mi mówił

3

0

@DzikiGD cavani, suarez, alves

0

@kuz tyle to tam uj, mam 1 opłatę zamiast dwóch

6

@Kgorecki2500 na śpd mówisz? typa z def. awareness 66? xD pozdro tam w squad battles na amatorze

0

@HighestInTheRoom a co masz lepszego od abonamentu? Podpisujesz umowę z operatorem najlepiej na 2 lata, wybierasz komórę i rata ci się wlicza w opłatę za telefon i po 2 latach znowu bierzesz nową komórę. Mi z wszystkimi bajerami i najlepszym internetem wychodzi 119 miesięcznie, to dla ciebie majątek? ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?