Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 po 4 latach się skapnęli co znaczy słowo prime i że to one powinny być najlepsza wersją ;x world cup jest lepsze od mida ale słabsze od prime, momentsów już nie będzie
0
@MesQueUnClub_87 nie ma i nie będzie bo world cup zastąpiły momentsy xD
0
@MesQueUnClub_87 a ikony prime masz na rynku? nie, a w koncepcyjnych są, pierwszy przykład z brzegu
0
@MesQueUnClub_87 są, co ty wczoraj fife kupiłeś
0
@MesQueUnClub_87 nawet w koncepcyjnych jest 60
0
@MesQueUnClub_87 2 wgl były duplikatami, te za sezonowe lv
0
@MesQueUnClub_87 dzisiaj piątek, jak nic dzisiaj wyjdą
0
@MesQueUnClub_87 https://www.futbin.com/swap-tokens-tracker/world-cup
według futbina wyszło 54 i 6 zostało, wgl żadnego w sbc nie było
0
@MesQueUnClub_87 w uja lecisz, 47 jest w zadaniach i można nadal robić bo one są do końca, 1 jest za login, 4 były w sklepie i 2 za lv w sezonach
0
@MesQueUnClub_87 4 były w sklepie, 50 za darmo
https://earlygame.com/fifa/fifa-23-wm-swaps
a w kodzie gry jest 60 swapów
2
@NeKenI jak to @Deviler testował nowe opony do fury @Kessiego, mój był srebrny
0
@MesQueUnClub_87 jak 50 jak ja już mam 54 a na futbinie jest 60 kart, gdzie ostatnie 6 swapów?
https://www.futbin.com/players?page=1&version=wc_token&pos_type=all
0
@NeKenI płakałem jak sprzedawałem, ale sprzedałem i teraz się jeździ passeratti b8
0
@Rust_Cohle ja w grze, ty wykluczony towarzysko xD
1
ile swapów w fifie wypuścili? miało być 60 chyba? a ile jest teraz? u siebie naliczyłem 54 uwzględniając sbc, zadania i sklep
4
@jaras121 przecież to z firmowego sejfu zajumał, poczekaj tylko @Luciano99 się dowie
9
@Kidd łatwo, tylko trzeba potem pierwszego kompa sprzedać, na tym polega odpowiedzialność
0
@gumaz 193cm
4
@Rust_Cohle my przynajmniej nadal jesteśmy w grze xD
2
@Rust_Cohle ty musisz spać z przeświadczeniem, że liga zaraz wraca a liverpool wraca do zbierania wcirów xD
2
@Rust_Cohle a bo na miarce nie widzisz 0 i zaczynasz mierzyć od 10, stąd ci wychodzi 18, a masz 8, klasyczny błąd świeżaka
0
@Medium za mało biłeś w biurko, dlatego zostawiasz to dziecinne co dostałeś na komunie xD
0
@Rust_Cohle z tym twoim liverpoolem to ty sobie nie przedłużysz xD
2
@Medium ta, pewnie z odpustu za 100zł
6
@mrboom i z tego właśnie powodu złotą piłkę la bamby zdobędzie bi, jednogłośną decyzją elemelenta ^^
1
@Adran360 najlepszy moment w the last był jak grali w strip shogi, nie żebym cię podpuszczał żeby to wygooglować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Comfortable_ akurat styknie na pół dniówki dla Messiego po powrocie
0
@Rust_Cohle przegrałem w finale 8:9 w dwumeczu(jeden mecz wygrał on, jeden wygrałem ja, on miał lepszy bilans) z gościem który grał na 2 platformy i na obu wygrał :* @grejtxkrzychu
0
@Kgorecki2500 ehh, a ty dalej squad battles na amatorze
0
@Kgorecki2500 dla przyjemności albo z puyolem, wybierz jedno bo nie ma przyjemności gdy cię objeżdża każdy skrzydłowy