0

@MesQueUnClub_87 po 4 latach się skapnęli co znaczy słowo prime i że to one powinny być najlepsza wersją ;x world cup jest lepsze od mida ale słabsze od prime, momentsów już nie będzie

0

@MesQueUnClub_87 nie ma i nie będzie bo world cup zastąpiły momentsy xD

0

@MesQueUnClub_87 a ikony prime masz na rynku? nie, a w koncepcyjnych są, pierwszy przykład z brzegu

0

@MesQueUnClub_87 są, co ty wczoraj fife kupiłeś

0

@MesQueUnClub_87 nawet w koncepcyjnych jest 60

0

@MesQueUnClub_87 2 wgl były duplikatami, te za sezonowe lv

0

@MesQueUnClub_87 dzisiaj piątek, jak nic dzisiaj wyjdą

0

@MesQueUnClub_87 https://www.futbin.com/swap-tokens-tracker/world-cup
według futbina wyszło 54 i 6 zostało, wgl żadnego w sbc nie było

0

@MesQueUnClub_87 w uja lecisz, 47 jest w zadaniach i można nadal robić bo one są do końca, 1 jest za login, 4 były w sklepie i 2 za lv w sezonach

0

@MesQueUnClub_87 4 były w sklepie, 50 za darmo
https://earlygame.com/fifa/fifa-23-wm-swaps
a w kodzie gry jest 60 swapów

2

@NeKenI jak to @Deviler testował nowe opony do fury @Kessiego, mój był srebrny

0

@MesQueUnClub_87 jak 50 jak ja już mam 54 a na futbinie jest 60 kart, gdzie ostatnie 6 swapów?
https://www.futbin.com/players?page=1&version=wc_token&pos_type=all

0

@NeKenI płakałem jak sprzedawałem, ale sprzedałem i teraz się jeździ passeratti b8

0

@Rust_Cohle ja w grze, ty wykluczony towarzysko xD

1

ile swapów w fifie wypuścili? miało być 60 chyba? a ile jest teraz? u siebie naliczyłem 54 uwzględniając sbc, zadania i sklep

4

@jaras121 przecież to z firmowego sejfu zajumał, poczekaj tylko @Luciano99 się dowie

9

@Kidd łatwo, tylko trzeba potem pierwszego kompa sprzedać, na tym polega odpowiedzialność

0

@gumaz 193cm

4

@Rust_Cohle my przynajmniej nadal jesteśmy w grze xD

2

@Rust_Cohle ty musisz spać z przeświadczeniem, że liga zaraz wraca a liverpool wraca do zbierania wcirów xD

2

@Rust_Cohle a bo na miarce nie widzisz 0 i zaczynasz mierzyć od 10, stąd ci wychodzi 18, a masz 8, klasyczny błąd świeżaka

0

@Medium za mało biłeś w biurko, dlatego zostawiasz to dziecinne co dostałeś na komunie xD

0

@Rust_Cohle z tym twoim liverpoolem to ty sobie nie przedłużysz xD

2

@Medium ta, pewnie z odpustu za 100zł

6

@mrboom i z tego właśnie powodu złotą piłkę la bamby zdobędzie bi, jednogłośną decyzją elemelenta ^^

1

@Adran360 najlepszy moment w the last był jak grali w strip shogi, nie żebym cię podpuszczał żeby to wygooglować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Comfortable_ akurat styknie na pół dniówki dla Messiego po powrocie

0

@Rust_Cohle przegrałem w finale 8:9 w dwumeczu(jeden mecz wygrał on, jeden wygrałem ja, on miał lepszy bilans) z gościem który grał na 2 platformy i na obu wygrał :* @grejtxkrzychu

0

@Kgorecki2500 ehh, a ty dalej squad battles na amatorze

0

@Kgorecki2500 dla przyjemności albo z puyolem, wybierz jedno bo nie ma przyjemności gdy cię objeżdża każdy skrzydłowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?