Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@tomek8756 złodzieje
3
@tristan87 mental siadł
5
@Sensible klasyg
https://pobierak.jeja.pl/images/f/0/9/15522_zginales.jpg
0
@Hasszz tv ma mieć gamepass? xD game pass jest na xboxie, ty tam możesz mieć najwyżej zdrapkę z kodem aktywującym game pass na xboxie, ale xboxa musisz mieć, a 4 zł jest tylko za pierwszy miesiąc
17
@LionelM95 przestań czochrać włosy na łbie to przestanie
1
@Rewolucja123 wystarczyło benchmana posadzić
1
@Kgorecki2500 ta, tera udawaj że nie wiesz xDD ten twój christensen też pewnie już useless
1
@Kgorecki2500 tak tak, jeszcze kohela na mine wpuszczałeś xD
4
@hayek w końcu skrzydłowych nie doganiają 60 tempowe placki ;x
5
minutka ciszy dla barceloniarzy pokroju @Kgorecki2500 którzy zrobili w fifce sbc o lewusa i zasłaniali się tym że jest lenghty, bo właśnie EA spatchowało lenghty xD
5
Tymczasem komisja odwoławcza: oh no, anyway
4
@maroon xD pamiętny hejtpark
0
@MesQueUnClub96 dlaczego sam sobie ciśniesz, przecież cię wyręczamy
1
@Sau_Ron rope
1
@ArterkHD najlepsza jest amirah adara
0
@tomek8756 w Polsce rządzą prywaciarze
7
@tomek8756 nie zmieni wysokości wynagrodzenia? Powiedz to tym co mają stawki godzinowe xD
1
Komentarz usunięty
5
@D10SLEO nałapać lwów i nazbierać kijów
0
@MesQueUnClub_87 to jaka goli na zero ;f
0
@don'T.R.I.P.e nic nie potrzebują, sędziują tak jak mieli powiedziane, dla Realu
0
@Solmyr w sensie ta foliowa?
0
@Gitarkafcb no i co dalej
1
@TheNekro94
1
@TheNekro94 ostatni raz się tak uśmiałem jak Iga rakietę w traktor wystrzeliła, następny proszę
0
Jaka golarka lepsza, głowicowa czy foliowa?
0
@Kakixbarca więc bukujesz jeszcze szybciej bo kibicujesz barcy a nie lewusowi co nawet sportowca roku nie umie wygrać z jakąś guwniarą z paletkom
0
@Kgorecki2500 masz tyle fajnych opcji w swapach to bierzesz jedną z najgorszych bo barceloniarz, gdzie masz x alternatyw na śo z laliga za bezcen
1
@IronSanHybrid łan tu sri efeem, łan tu sri eremerefeem
1
@Ojciec5tkidzieci to miłe że na podstawie prawdziwych wydarzeń w twoim mieście zrobili inscenizacje