1

@Zoker i po co janiaka zamazałeś

0

@eydeem jakim nieśmiertelnym? od pierwszej części w god of war się zabija bogów ;f i od początku się do kratosa zwracają mortal xD

0

@Hasszz to napisz jeszcze co konkretnie jest wygodniejsze xD bo waga się nie zmienia, kształt pada się nie zmienia, w xboxie masz wymienność od ręki a w ps jej nie masz

1

@Hasszz różnica jest taka że jak się rozpieprzy to z xboxa możesz ją wymienić od ręki, a od ps jak padnie to możesz wymienić całego pada albo rozkręcać wszystko śrubokrętem i wydać tyle samo co na akumulatorek od xboxa, pozdro że szary niedzielny gracz to będzie potrafił zrobić bez rozwalenia pada ;x

0

@Hasszz idź farmazonić gdzie indziej
https://www.xbox.com/pl-PL/accessories/batteries-chargers/play-and-charge-kit
jest też mnóstwo akumulatorów za +- 50zł które są na zasadzie tej zaślepki na baterię, po prostu ją zamieniasz z akumulatorem

0

@barcanawieki ekwador i tak nie wygra, a zarobić sobie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MesQueUnClub_87 no kurłła, jak nie jak tak, lecę chiesą na skrzydle i nikt nie dogania, drybling też jest lepszy

1

@DragonxNF a do xboxa musisz? ;f możesz go podłączyć kablem takim jak ładujesz telefon, a możesz też wziąć zestaw z akumulatorami co trzymają po naście h i sobie tylko wymieniasz, jedne się lądują a drugimi grasz

1

@MesQueUnClub_87 wstrzymaj się bo właśnie wszedł patch który sprawił że lenghty już nie wyprzedza wszystkich, skrzydłowi znów potrafią biegać itd., na xboxie patch już wleciał

1

@ptrx trzeba was trzymać na dystans, wy cheaterzy z pc'ta

1

@DragonxNF xboxa wgl nie słychać, uruchamia się w sekundy, gierki wczytuje też w sekundy, po przesiadce z XO niebo a ziemia

1

@ronni37 na xboxie masz game pass, są assiassiny, twd, nfsy, fify itd itd, na ps masz raptem kilka exów które prędzej czy poźniej sobie ograsz na pc na emulatorze

0

@MesQueUnClub_87 co, nazostawiałeś paczek, nic nie trafiłeś i kończysz karierę jak kohel? kohel już wrócił do fify xD

8

@Ali3231 correa był niepowołany? lol

0

@Kgorecki2500 Tera może będzie grywalny, ale i tak nie warty ceny

5

@dawidor9 darude sandstorm

32

@Vampir707 źródło: no kurłła mówię ci

0

@tristan87 ta gala co już nawet kriszczianu nie nagradza? ;x

1

@Mario96w cicho bo jeszcze rzucą 6 w pieruny żeby patchować 4 xD

1

@Mario96w czytałem kiedyś że jakaś zabugowana była to nawet nie szukałem ;f

0

@Mario96w jest w game passie? bo w sumie 4 też nie ograłem ;d

0

0

@Hasszz lel, coraz lepsze te telewizory xD

0

@MesQueUnClub_87 w koparce też klima chodzi więc mi przykro, że ci rujnuje wyobrażenie o koparkach xD

0

@MesQueUnClub_87 chyba plejstejszyniarzom, microsoft to jednak microsoft, cicho i chłodno :*

1

@Rust_Cohle nie lubisz zimy bo liverpooloniarze cały czas na minusie w tabeli i wam zimno

0

@MesQueUnClub_87 czyli w deche

0

@Kgorecki2500 a jak po polsku będzie brum brum ;x

0

@FcPortoFan1999 ten dziadek to chyba już tylko laskę może zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?