Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future a to tylko jedna z jego wad
0
@adambijax od kohela nie bierz bo robi karty jakie lubi a nie te dobre ;x
0
@Zoker tylko te o których nie wiem, a nie wiem tylko o tych, których pijane gumowce na planie nie poznaczyli
0
@Zoker wstaje 4:50 a kładę się jakoś między 2 a 3 więc mi tu nie świruj
1
@vangoor niestety nie, ale słychać było w oddali jakieś dziwne dźwięki, coś jakby madrycioki w ryk poszli
0
wyszedłem se na balkon na szluga, a wróciłem z piłką meczową, co za pszypadeG
3
madrycioki w ryk
0
dobra to włączam
0
a madrycioki w ryk
0
@Walker ty też znasz francuski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Antimadridista_WR został w Barcelonie bo jest lepszym klubem od United i bardzo dobrze że się nie dał wypchnąć bo dopiero teraz ludzie przejrzeli jak dużo on daje
7
@Kessie poszli po rozum do głowy, też bym to sprzedał w cholerę
1
Haha, liverpooloniarze in the mud
2
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho tym bardziej że to podał jakiś bi
0
@Jarema2000 rada: kup konsole, FIFA nie jest na pc
4
@Deviler do pana akurat nie oddzwonimy, proszę pakować szczoteczkę w tornister i za bramę
0
@Krystian_mix nigdy go nie było na rynku tylko w sbc
0
@Krystian_mix na futbinie ci pisze sbc price
0
@Rl9k1nG żegnam ozięble, a żebyś nadepnął na LEGO
6
@wasacz zw
0
No i po sportowcu roku
0
@Encore pics or didnt happen
1
@MesQueUnClub_87 coman
0
@Ghostface xDDD fati to kapeć i takie są fakty, pozdro biedaku
https://iv.pl/images/2d6a1a1564f5f3dc99005708c697ca9a.jpg
0
@Ghostface savio ma lepszy staty od fatiego i kosztował 15k, a nie top topów ;x a igła i insigne git
0
@Kgorecki2500 zrób higuaina i insigne, lepiej na tym wyjdziesz
2
@FCB24 zrób sobie lepiej igłaina, już mi uratował mecza a wchodzi z ławki, albo dorzuć insigne i do pierwszego składu
0
@AlexDark00 i słaby
https://www.futbin.com/23/compare/48746/48528
savio za 15k lepszy od tego fatiego i do tego nie ma pozycji LS
15
ehh ci liverpooloniarze
https://zapodaj.net/images/194f327534005.jpg