4

@PartidarioCatalan a więc to wina Pique, Pique out!!!!

2

no i po lwie

0

lew upada po raz drugi

0

przewrócił się bez ciosu xD

1

ciekawe w jaki sposób dziś postanowi przegrać daruś

0

jak przydzbanił lewus

3

jaki kurs na czerwoną dla Pique? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@John_Doe no i? zatrzymałeś się na gali numer 1 czy internet explorer?

0

@IronSanHybrid tu natan, tam dżoana, chyba będzie z tego brajan i dżesika

3

dżoanie xD

0

@BellaCiao 0 lagów

2

to niezły natan xD estetycznie zbiera na łeb

0

@pt9 eto w żadnej fifie jeszcze nie wpasował się w gameplay

1

@cris2706 teraz to odleciałeś

0

@pt9 cicho, niech się natnie, potem strzeli focha i przestanie grać xD

0

@Rust_Cohle leci do składu? ty myślisz że będzie za 100k do zrobienia? xD dodaj 800k

0

@IronSanHybrid lew to może zaskoczyć najwyżej w sposobie w jaki przegra

0

@TheNekro94 po odpaleniu na telefonie naprawia się na pc ;x

0

co to miało być ;f

0

lesnar z lashleyem się zaczyna jbc

0

@Rust_Cohle masz w serie a dzika, ale słabe pracowitości
https://www.futbin.com/23/player/48489/zambo-anguissa
osimhena już masz więc się łączy
https://www.futbin.com/23/squad/1745412

0

@czółkovsky dembele gra na ls?

0

@czółkovsky wyznacznikiem LS jest Coman, dla mnie najlepszy left winger w grze zwłaszcza na old genie ;f

1

@Lionel_Messi10 włączyć jakiegoś ferrana w transfer z dopłatą i brać

4

@Kessie tego błazna

7

@DaPidejpi a może po prostu lubi takie klimaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://media.tenor.com/nx1bmB_KyMcAAAAC/ishowspeed-shake.gif

4

@MesQueUnClub96 oglądasz tego błazna? wszystko jasne

0

@KmN idź pod sejm, może kupią

1

@gorgota raphinha na ps, de bruyne śpo, casemiro z kessie na śpd, morientes z ławki za de bruyne, trezeguet z ławki za haalanda
https://www.futbin.com/23/squad/1731713

0

@pt9 chyba oszalałeś żeby grać w piątek o 19 gdzie wszyscy wchodzą sprawdzić promo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?