0

@norbi77 trzymaj się tam @VegetaPolska

44

ledwo alonso dołączył do barcy i już araujo rozjechał babe, fati rozjechał chłopa..

2

@arasz1819 ciężko o gorszych

0

@Encore izi win united

0

@FCB24 jak komuś może się dobrze grać w ten badziew, najgorsza fifa ever

0

golarka głowicowa czy foliowa?

0

0

@Demazo i ten niepowołany tomori xD

0

@Rewolucja123 czyli ile ;x

0

1

@patrykzmc2000 szok, niedowierzanie, konsternacja.

0

@ptrx zwykły fodder

0

@Rust_Cohle nie wyczymiesz kohel, nawet na bloku widzisz że napisałem post i nie ma opcji żebyś go nie odsłonił, nawet tu to zrobiłeś ;x

0

@Encore powiedz mu że w mogę w każdej chwili zobaczyć czy mnie farmazon ignoruje wchodząc w wiadomości xD jest tam taki fajny znaczek
https://zapodaj.net/images/100e442a9f178.jpg
ale niech dalej udaje że nie widzi, ja wiem że widzi i starczy xD

2

@Rust_Cohle synek, liverpool poza pucharami będzie

4

@Rust_Cohle napiwno

0

@Rewolucja123 w sensie kupa?

0

@Kessie komu się to podoba? szajs

3

ale sobie liżą

1

@Emhyr dla bonusów to ja się nawet ożenię

1

@Medium body pluje, mental zlizuje - to moje hasło, dobre nie?

1

@Medium ano zeza przy robieniu wira miecza rzeczywiście masz większego, jak można tak nie trafiać to ja nie wiem

2

@Medium niestety nie mogę tego samego powiedzieć o tobie, dlatego nam nie wyszło

2

@Kessie nie ma pszypadGów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@VegetaPolska odpal metina, podbij do jakiejś szamanki, nabierz doświadczenia, bo inaczej to to nie pójdzie, a i pamiętaj że co druga szamanka to seba z sąsiedniego osiedla

1

@VegetaPolska xD no masz, ulżyj sobie
Alina Henessy

4

@Criss18Barca bzdura, znikają tylko te zwykłe różowe z zegarem na karcie

0

@PatrychoO pocieszają pececiarzy kartami hero? ;x

0

@damianex10 jak epic sax guy to..


19

najwyższy czas skończyć farmazonić że gavi daje więcej od frenkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?