1

@PatriBarca busqetsa chyba jednak bez powodu

1

@tomek8756 niech se maszerują w lesie

0

@KmN spirytus

1

@Janiama po mundialu kariery wznowią puyol, szawi, deco, eto i ronaldinho bo nie będzie kim grać

1

@marcin62 no :)


0

@marcin62 oh no, anyway

1

@Ojciec5tkidzieci jak zakładałem klub w fut to nie wiedziałem jak nazwać klub i mi randomowo nazwało Buenos Aires FC, pszypadeG?

2

@AllBundy darude sandstorm

0

@MesQueUnClub_87 ta, mówię im że nie jestem zainteresowany ale nie odpuszczają, ostatnio @Danny Gaucho mnie podrywa na swoją glacę ale jestem nieugięty

6

@gumaz wystarczy że tą zobaczyłem i dalej oglądać nie chce
https://zapodaj.net/images/7816f47a926b4.png

2

@Peszko07 a na filmiku kogo widzisz

0

@Sau_Ron jak nie zmieni? ile spidermanów zrobili? ten projekt runie, to ruszy inny

2

@Sau_Ron jaka szkoda? szansa że ten badziew ebnie i prawa trafią do ludzi kompetentnych

0

@HighestInTheRoom bieda edyszyn widzę, nie to co ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/32d8bc8d5e25d.jpg

0

@Criss18Barca coś ci się chyba przyśniło

1

madryciokom ancelottiego nie zawiesili, więc logiczne że lewusa zawieszą

0

@Bartula a ja kogoś obrażam? ;f

1

@Bartula jedyne co tam było podobne, to to że uderzał ze łba ;f

0

ładna główka raphinhi no ale bez przesady żeby ją porównywać do tej van persiego, tamta to była wisienka

2

mario miał racje z tym lewusem

1

frenkie spadek? tyle wart ten transfermarkt ;x

0

ależ to zrobił

0

@Pawlak1992 przyszedł tylko po to żeby sprzedać listwę madryciokowi

1

swoją drogą jak on to zmieścił tam ;d

0

@MesQueUnClub96 a wy co somsiady, dalej złoty carrasco? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

4

łapcie somsiady na pocieszenie
https://zapodaj.net/images/32d8bc8d5e25d.jpg
hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

0

człowiek sobie wstał z drzemki, odpala wynik a tu lewus czerwona i 1:0 w dupe xD z powrotem do spania, elo

3

@Kszysiek7 ty odstaw te biopaliwa, dobre?

0

@matirix20 a to dobrze napisałeś, był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?