9

@AmigoBlancos hehe, nie myślałeś żeby się zapisać do kabaretu

0

@FCB24 dla kogoś co nic nie trafia to lepszy jest gold coman, na old genie każdy rożny to była jego bramka jak nie ze łba to z przewrotki

2

@Kgorecki2500 2 słabszej, nie bez powodu jest za darmo

5

@GeneralXavi lepiej nikim niż liverpooloniarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@JimMorrisonFCB poczekam.. jak dadzą za free na epicu tak jak GTA 5 ;x

5

@GeneralXavi zapłacę ci jednego zielonego, tylko nie przefiertol na głupoty

1

@Luciano99 oszczerstwa, ja do takich firm nie aplikuje co z góry widać że kręcą szwindel

1

@Danny Gaucho panie, ja jestem operator koparki, jak mówią kop to kopie, jak nie to nie, niech się gumowiec martwi

1

Każą wybierać kamień no to wybieram, przyjeżdżają białe kaski i mówią gumowcowi że na odwrót plan trzymał, i teraz to co wybraliśmy koparką i wywoziliśmy wozidłami mamy zwozić i plantować na nowo xD tak trzeba żyć, jak kiedyś rure pod ciśnieniem rozdupcyłem to nie wiedzieli co za rura bo na planie nie mieli xD

2

@Medium odpracowywuje dług za konfe

2

@Popitek12 studia? jakie studia, są rzeczy ważne i ważniejsze

0

@xVENUMx czytaj La bambe

0

@Rust_Cohle na cdm nim graj bez zgrania, najlepiej tam chodzi, wiem bo też go trafiłem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Toretto hit to może by był rok temu, teraz to będzie bicie jednostronne liverpoolu

0

Komentarz usunięty

0

@HERORICH2 wątpię

0

@TheNekro94 i to jeszcze nie koniec, stay tuned

1

@Hubsao skąd on wgl się wziął

1

@jeyx77x panie, czy ty chcesz żeby ten trymer za tobą chodził do usranej jak za mną biurko?

1

@Pawci023x totw środa, promo piątek, zadania i sbc codziennie

0

@matirix20 o piniendze

0

@PatrychoO renato lubisz? pewnie dlatego że ostatnio zleakowali jego big dicka
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AmigoBlancos ty też nie jesteś taki jak inni i dotrzymasz słowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MESSIah16 thiago silva

0

@HERORICH2 u was to już będzie tylko gorzej

0

@MrPGG choćby jajca jak kiedyś frenkie?

1

@Bruti dorzućmy jeszcze 4 puchary króla iniesty i 1 modricia

0

@MESSIah16 jakie dużo mniej, iniesta 4 ligi, modric 3 ligi, a te lm to tak jakbyś powiedział ze cristiano był lepszy od messiego ;x

0

@MESSIah16 a iniesta gra w golfa

2

@Essos no i? podał 2012-22, gdzie był de bruyne w 2012-14?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?