Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
perez posmarował na ancelottiego to laporta nie zaciągnie dźwigni dla lewego?
7
@Hosh z rakietą było inaczej
https://zapodaj.net/images/20d4ad157bffb.jpg
2
@Abominacja nieoficjalnie było tak
https://zapodaj.net/images/20d4ad157bffb.jpg
2
@draxidox ale urwał
1
@Kgorecki2500 właśnie ogrywam w game passie origina, potem odyssey, i już teraz wiem że te nowe mechaniki są do dupy, oby w mirage wrocili do tego co się skończyło bodajże na syndicate?
0
@yoodash b marvin b a potem nwctrinity
3
@Culers guwniara z paletkom się machnęła i jej rakieta wyleciała i pierdut w traktor
0
@Iniesta8i sprzedam 10 zł w banknocie za jedyne 100 zł przelewem, oferty priv
2
@LeoKing10
0
@pikass14 ale to musisz puścić synchro z toporami i lekką, nie zapomnij też taranów
0
@Ls0811 w plemiona
0
@MateuszGotowka99 ta jasne, po papier idziesz, mnie nie oszukasz
2
ja już zakolejkowałem pikinierów i mieczników na następne 7 dni żeby się robili, zastanawiam się czy nie kupić premiuma żeby było szybciej ale to i tak muszę zagrodę powiększyć
0
@jacobFCB jak nie wiadomo? boty będą nominować bi do złotej piłki, to jest wiadome od dawna
0
@Rust_Cohle dziwne że ty nie robisz zapasów papieru na wypadek gdyby cię ktoś kiedyś zgłosił xD
1
@Khajio i ręczniki papierowe bo trzeba będzie walić w skarpe.. znaczy co
17
@Danny Gaucho o to chodzi, tam nie będzie musiał pytać o zgodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tomek8756 najwięcej czego?
0
@Kgorecki2500 powiedziałbym że zmarnowałeś tokeny na jedną z najgorszych opcji w swapach ;x
0
@Striker brudne to ty masz myśli, rąsia jest czysta
2
@MesQueUnClub96 niestety ja już mam innego kandydata, za największe zesranie się na rambli, if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kidd rok temu lewus zajął wysokie miejsce, ale coś czuję że w tym roku guwniara z paletkom
go prześcignie
13
Lata mijają, a za miesiąc boty znowu będą nominować bi do ramblowskiej złotej piłki ;x
0
@Kuuba77 fajnie zaśpiewała do mikrofonu tony'ego rubino przy basenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tristan87 bez maradony? meh
0
@Esteban_ zawsze był
2
@Kgorecki2500 oh no, anyway
2
@VegetaPolska ehh a mówiłem żebyś poćwiczył na szamankach to teraz świrujesz z jakimiś huśtawkami
2
@Emhyr przecież jest ubrana na tym zdjęciu to co się czaisz że "możecie zobaczyć" zamiast wstawić ;f
1
@Luciano99 nie zmieści się pod biurko, ehh trzeba jednak było brać to z regulacją