0

@kuz a idź zapytaj somsiada czy ma cukier pożyczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Rust_Cohle ale w squad battles na amatorze was nie połączy

1

0

@TR3YWAY wezmę od somsiada jak już pójdzie, a potem mu powiem że ktoś mu gwizdnął znicze

4

@TR3YWAY pewnie jakiś liverpooloniarz zgłosił, kto to mógł być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@BorzyKrzys ciężka sprawa, musiałby się ogolić i założyć mundurek szkolny @MesQueUnClub96

0

0

@Survier mógł napisać niechętnie

0

@MesQueUnClub96 ta szamanka 23 lv to pewnie też ty, co

0

@Ojciec5tkidzieci tylko gra trzymała poziom, 1 i 2 część a potem to już też kupa

0

@Dembouz1899 to jest napoli, 100mln+

1

@marcin62 specjalnie na tą okazję zainstalowałem wiedźmina 3

7

@Herato ochoa

1

@John_Doe daj namiary żebym wiedział gdzie się przejść wieczorem

0

@TheNekro94 za mało w biedrach ma

0

@kubaa2002 od 30 to się oferty zaczynają, a nie za 30

3

@ranger3120 niestety nie moja waga, może @Luciano99 się skusi

2

@TheNekro94 no ale jednak mieli cavilla, a tera nie bedo mieli cavilla ;x

1

@Darkin nie za 30, tylko oferty się zaczynają od 30

0

Cavill odszedł z Wiedźmina? Z Wiedźmina chociaż miał kto odejść, z rings of pała nie ma kto odejść bo wszystko majo do dupy ;x

0

@KacperVEB pamiętam jak wczoraj jak bartomeu jej gwizdnął torebkę przy wszystkich

6

@Sulimo przecież kriszczianu dalej tam jest

0

@Medium i kto mu tego buka stawia, przecież to od 18

2

6

@Nano22 a za rok będzie grał Leo Goatssi, czaicie? Goatssi hehe

0

@Gaz gardziłem? cały czas grałem na xboxie w fife, bo w fife się nie gra na pc, ale co ty tam możesz wiedzieć :)
ps. za 15k

0

Stary łobuz nocą, nic dziwnego że Gomez kazał ich.. znaczy się Gomez nic nie wiedział


2

Da się wrócić na old gena w fifie po odpaleniu jej na new genie? Czy już cały czas będzie to gunwo się wyświetlać
https://zapodaj.net/images/e462d16d97a2f.jpg

2

@AnnaMarianna może się natknął kiedyś na szamankę w metinie która w rzeczywistości była wojem body lv 33 i teraz woli dmuchać na zimne

5

@Encore gdyby było w 2 stronę to by mówił że oni się skupiają na graniu a nie sędziach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?