Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
pique żeby trochę podostrzyć
4
no to jeszcze 15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
no to jeszcze 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Faro own goala
0
@Kessie lepiej niech dzisiaj wygrajo bo jak nie to robisz out ze składu w fucie
3
@JimMorrisonFCB kobieta zmienną jest
2
@JimMorrisonFCB ale niezapomniane, a i z somsiadami nowe relacje nawiążesz
0
@JimMorrisonFCB nie bądź głupi, tylko fifa zapewni ci niezapomniane emocje których nie zapewni ci żadna inna gra
5
@Rewolucja123 nie patrzcie
0
@GeneralXavi sugerujesz że jego stary ma jakieś pieniądze?
6
@marcin62 po ea wszyscy jadą 24/7 więc nikt nie widzi różnicy
1
@PatrychoO krisztianu wygrane euro: 1
messi wygrane euro: 0
no i co hejterzy
0
@BorzyKrzys co wstawiła?
4
@Kessie hehe ostatnio się tak uśmiałem jak baba z wąsem na grabie nadepnęła hehe
1
@Deviler w końcu jakiś pozytyw z twojej strony, już straciliśmy nadzieję
0
@Getek za tyle to niech se kupi xboxa
4
@tristan87 przecież to od bi, a on nie czyta co wkleja, więc jego wysłannik również nie czyta
0
@Kessie
1
@Luciano99 a ty myślisz że ją wymiennymi gram? iksDe
pack King is here
0
@Kessie
0
@Kessie ty akurat jesteś pierwszy out placku, ale ktoś musiał dawać zgranie brazolowi
3
@Luciano99 @Rust_Cohle nie to co mój gigachad team
https://zapodaj.net/images/1329a5665a713.jpg
I mój gigachad halandinho
https://zapodaj.net/images/69e0ecf510008.jpg
0
@Rust_Cohle ale bieda haha
1
@Kondziubarca znaczy po sezonie już kompletnie padnie bo busquets robi arrivederci
14
@Rust_Cohle kij z La Liga, byle żerard zagrał hehe
0
@arasz1819 jak zobaczy z okna że zajechało passeratti to nie zdąży świnia do drzwi dobiec żeby zamknąć
1
@Comfortable_ jakiego posta, dzieli mnie od nich ulica, niech się tylko jutro otworzą gnoje
0
@arasz1819 jaki opelek, te internetowe śmiecie, znowu neta nie ma
0
Jak ja tej vectry nienawidzę..
0
@Medium ładnie dała w piratach z karaibów if you know what i mean