0

Usuwać konto to każden jeden by chciał, a regulaminu czytać ni ma komu

5.6. W celu usunięcia istniejącego konta Użytkownik powinien kliknąć opcję „Usuń konto” w ustawieniach swojego profilu: http://www.fcbarca.com/konto/edytuj-profil.html. Konto zostanie usunięte w ciągu 24 godzin po upłynięciu 14 dni od zaznaczenia wskazanej opcji. Chęć usunięcia konta można anulować w każdej chwili w ciągu 14 dni przez odznaczenie opcji „Usuń konto”. Po upływie 14 dni usunięcie konta jest równoznaczne z permanentną likwidacją komentarzy Użytkownika, prywatnych wiadomości, obserwowań, znaczników oraz poleceń. By konto zostało usunięte przez okres 14 dni od zaznaczenia opcji „Usuń konto” Użytkownik nie może się logować. W szczególnych przypadkach FCBarca.com zastrzega sobie prawo o podjęciu indywidualnej decyzji o odmowie usunięcia konta (patrz: Polityka prywatności.

0

@Rust_Cohle wystarczy że wlazłeś ;x

0

@Rust_Cohle już masz zbugowane i ci nie usunie ;x

5.6. By konto zostało usunięte przez okres 14 dni od zaznaczenia opcji „Usuń konto” Użytkownik nie może się logować.

A po drugie pisałeś że z tarczą, a nie na tarczy więc elemelent ci anuluje i tak xD

5.6. W szczególnych przypadkach FCBarca.com zastrzega sobie prawo o podjęciu indywidualnej decyzji o odmowie usunięcia konta (patrz: Polityka prywatności.

0

@Rust_Cohle już teraz ci mogę powiedzieć, że date masz nieaktualną

3

@barcelonaLM trzeba będzie za kogoś przytulić pinionżka na pokrycie strat za LM ;x

0

@PatrychoO no chyba nie wpadnie jak zagrał 2 mecze i kij wie w jakim trybie xD

3

@BoreekxD kolejny wbiertal

2

@Coutinho007 za neymara też już były, to problemy finansowe się zaczęły od odejścia neymara

1

@Kgorecki2500 ale bieda

2

@Mario96w co ty somsiad, nie lubisz jak ci śmigło dźwigło?! a może ty z tego całego lpg jesteś, co?!

7

@Pawel13sz i plany na nowego PO poszły wsiuuuuu, został tylko Messi za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Mario96w a dla niemca to stary dziad wygrywał mecze

6

@agaFCB ty odstaw te biopaliwa, dobre?

13

0

@Kgorecki2500 z czego ty sie cieszysz jak to quick sell jest i będzie

1

@Mario96w ja mówię you wake up with empty acco if you dont quit

1

@barcelonaLM co robiąc 2 mecze? ;x

1

coś się zepsuło, kto zmienił nutę?


0

@Emhyr no to po bernardo ;x

5

0

@Mario96w błenos dijas jest moje somsiad

1

3

No to jeszcze fifka na odstresowanie przed snem

0

jak to jak wytłumaczyć? w lidze grała normalna obrona, a w lm wy

1

@Medium a krychowiak dalej wytwarza magiczną barierę na dobre wyniki

0

My tu gadu gadu a fakty są takie, że gdyby nie krychowiak to do remontady z psg by nie doszło, ten gość wytwarza jakąś magiczną barierę na dobre wyniki.

https://zapodaj.net/images/118e0a4ab9036.jpg

1

@Pilka_jest_okragla oni wtedy mieli krychowiaka, to musiało się tak skończyć

0

garcia to się nadaje najwyżej na śpd za busquetsa, a nie do obrony

0

@MesQueUnClub96 może podbijmy stawkę i jak nie wyjdzie to też

0

@The_Man bbbbbbiurka?!!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?