Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cules100pro no jak za free to nie
0
@msmsms zwykle gówno, a nie top kawałek
0
@Rust_Cohle pokaż składzik to się pośmiejemy
0
@Luciano99 pics or didnt happen
0
@Rust_Cohle ale bieda, nie to co mój keane
1
@Mario96w z tego samego powodu co baby shark
2
@Kgorecki2500 złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, nowy system zgrania jest git, spieprzyli tylko że śn nie ma zgrania na śpo itd.
8
@KrychaFCB był jak tommy lee jones w ściganym
2
@Rust_Cohle top 3 kasacji konta na rambli
1. @Janiama
2. @Transu96
3. @Rust_Cohle
w końcu na podium, a wy co przegrywy hehe
2
@PieN jak zrobi mś w tym roku to się doczeka bo staty ma chyba najlepsze w tej chwili obok haalanda i messiego ;x
0
@Deeespacito jak brazole wygrają to zobaczysz, neymar ma bodajże najlepsze staty na ten moment ;x neymar, messi, haaland i za nimi lewus się toczy
2
@Deeespacito lewus to już tej piłki nie powącha, messi i neymar faworyci w przypadku udanych mś
3
real tam gdzie ich miejsce, na trzecim hehe
0
@AlvaroHanso przestarzałe, teraz się gra na aferę
1
@wasacz dementuje
5
@Rust_Cohle potem rozwalony kawałek włożyłem z powrotem na miejsce żeby ktoś inny się oparł i było na niego xD
1
@Rust_Cohle no, a obudziłem się gdy ebnąłem łbem o ścianę, rozwaliłem wtedy kafelka zresztą xD
https://zapodaj.net/images/4fb596cf55a96.jpg
1
@Janiama nie wiemy
0
@Rust_Cohle chyba w psich latach ten miesiąc
0
@BorzyKrzys znaczy gangbang?
0
@Rust_Cohle yhym, "zapomniałem" ;x
0
@Rust_Cohle a ty jak tam w fplu? dalej top 200? xD
0
@Rust_Cohle mocne słowa jak na kogoś kto wchodzi na 8 miejsce tabeli tym winem xD
2
@taris a tam zaraz ugly, to że spocona nie znaczy że ugly
0
no ta, człowiek wywalił salaha na bruyna to tera zaczyna strzelać
0
@Encore tory były złe i szyny też
0
ale co was garcia nabrał to jego, "najlepszy obrońca" iksDe
0
garcia wyginaj do drawska
0
ferran na dobicie meczu
0
trzeba trochę podostrzyć, niech szawi wpuszcza pikeja