Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@ElTomas koń zwalony więc zero potrzeb, powtarzam koń zwalony chillera utopia
1
no i wszystko jasne
https://zapodaj.net/images/3d20a0985cecf.jpg
3
@Rust_Cohle ehh
71
Messi po powrocie na last dance
https://zapodaj.net/images/21390567290bc.jpg
0
salaaaaaaaaaaaasystaaaaaaa a już cię miałem sprzedawać
0
@takisobiektos ok
0
jak już tam wynosicie desta to weźcie ze sobą theo hernandeza
0
@Rust_Cohle rudy się dostał hehe
0
ciężary fplowiczów
https://zapodaj.net/images/c3fc1dfbbd247.jpg
2
@Cule1234 a potem la bamba będzie zwać znowu ten araujo na po
3
@guardiola how dare you ściągać halandinho jak mi w fplu robi punkciki
0
@Rust_Cohle no i po vice, łysy wpuścił rudego xD
1
@Katalonbar a więc wzmocnienie
0
@Comfortable_ skończył się
2
dobra pora wywalić liverpoolarzy przegrywów
0
@Rust_Cohle tak sobie mów xD
0
@Rust_Cohle rudy wchodzi jak w masło
0
halandinho oszalał
1
@NaFazieHitman a mental jest nieaktywny? ;x powinno być tegoroczni uczestnicy
7
Nie opuszczać chelsiokom ani centa - mają 90 baniek na jakiegoś gvardiola, a nie mają 30 na topowego napadziora? paszoł won
2
Komentarz usunięty
3
@Pawel13sz nawet w fifie tyle nie można dać
0
@Kamiloza91 aha
0
@czółkovsky no chyba że tak, wtedy jest bez staminy nie w w pierwszej połowie, tylko w 50 minucie
1
@czółkovsky i 60 staminy na śpo xD
0
@msmsms zawsze tak małe przeskoki były w ratingach, nawet mbappe bodajże miał 84, potem 87, itd
0
@kowalzmc trza wypróbować tego grosa
0
@Colon nie dali Mane? No to musi iść do Olisadebe, Lewy mu da numer
0
@draxidox tak właśnie widzę arsenaloniarzy
0
@Fizzy Womack a może będzie grała w grę