6

@ElTomas koń zwalony więc zero potrzeb, powtarzam koń zwalony chillera utopia

1

3

71

Messi po powrocie na last dance

https://zapodaj.net/images/21390567290bc.jpg

0

salaaaaaaaaaaaasystaaaaaaa a już cię miałem sprzedawać

0

0

jak już tam wynosicie desta to weźcie ze sobą theo hernandeza

0

@Rust_Cohle rudy się dostał hehe

0

2

@Cule1234 a potem la bamba będzie zwać znowu ten araujo na po

3

@guardiola how dare you ściągać halandinho jak mi w fplu robi punkciki

0

@Rust_Cohle no i po vice, łysy wpuścił rudego xD

1

@Katalonbar a więc wzmocnienie

0

@Comfortable_ skończył się

2

dobra pora wywalić liverpoolarzy przegrywów

0

@Rust_Cohle tak sobie mów xD

0

@Rust_Cohle rudy wchodzi jak w masło

0

halandinho oszalał

1

@NaFazieHitman a mental jest nieaktywny? ;x powinno być tegoroczni uczestnicy

7

Nie opuszczać chelsiokom ani centa - mają 90 baniek na jakiegoś gvardiola, a nie mają 30 na topowego napadziora? paszoł won

2

Komentarz usunięty

3

@Pawel13sz nawet w fifie tyle nie można dać

0

0

@czółkovsky no chyba że tak, wtedy jest bez staminy nie w w pierwszej połowie, tylko w 50 minucie

1

@czółkovsky i 60 staminy na śpo xD

0

@msmsms zawsze tak małe przeskoki były w ratingach, nawet mbappe bodajże miał 84, potem 87, itd

0

@kowalzmc trza wypróbować tego grosa

0

@Colon nie dali Mane? No to musi iść do Olisadebe, Lewy mu da numer

0

@draxidox tak właśnie widzę arsenaloniarzy

0

@Fizzy Womack a może będzie grała w grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?