Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
5
@Firestone a united comeback po majstra
0
@MesQueUnClub96 wstawaj
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_cMinppDRlAUlvsbhPHASbTEAeM09hGSn.jpg
1
dobrze że nikt tego flopa firmino nie ma w fpl bo by było ciepło ;x
2
łysy z city się skończył i bernardo też
21
@Sulimo a co ma policja/straż miejska do kota?
10
@Dembouz1899 a po co grać fałszywym skrzydłowym z kontuzją siostry
3
@Cule1234 napiwno depay chce do sociedad ;x
4
@paweldunajecfcb a po co grać kimś kto nie chce grać
2
@Rust_Cohle najwyższy czas
1
casemiro za słaby na wyjściowy skład, mctominay przykrył go czapką
1
@Kitek1640 chyba ty
2
@Janiama o panie, 103 pozycja? pamiętam jak wczoraj jak żeś picsy robił na topie tabeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@koziar pytanie brzmiało jaką technologie, a nie jakie pozwolenia i certyfikaty xD
0
@koziar jaką znowu technologie xD
1
@koziar jeśli wwe potrafi spuścić znacznie większe hell in a cell z góry to oni tym bardziej
1
ustawione
0
sexmasterka przegrywa chyba ;x
0
reklamy jeszcze, dziżus xD
0
@Rust_Cohle ale i tak satysfakcja jak go obijał
0
wardęga happy noises xD
4
a co jeśli konop to zaginiony syn murana?
19
pół gali rozkładanie i składanie + gunwo koncerty ;x
1
@Rust_Cohle jaki mój xD wyebongo
0
bokser mówili.. walka w boksie mówili.. oszukali mnie, banda złodziei decydentów
1
@MesQueUnClub96 nie wiem, zasnąłem
0
@Rust_Cohle teraz się skapnąłeś? xD
1
dopiero się ocknąłem, uśpili mnie tą walką xD
3
dubiel nawet jak jest na górze to jest na dole
0
@Rust_Cohle ruszał się jak słoń na media treningu xD