1

@Sulimo niech se blokuje kogo chce, jego konto jego sprawa

1

@Sulimo czym? zablokowaniem dziennikarza na twitterku? xD

0

szawiemu faktycznie się odwidziało z pjaniciem xD

1

@MesQueUnClub96 anus? głodnemu chleb na myśli

0

ulala ale asysta lewusa

3

co on, zdjął kubo, silve i isaka? xD

0

lewus się zaczął!!!!!!!!

0

a jakby tak oddać ferrana na reklamacje do city i dopłacić za wymianę towaru na bernardo? sounds like a plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

dembeleleleleleleeeeee

0

kto by pomyślał że po 2 kolejkach możemy mieć już nawet 5 pkt straty do lidera ;x

0

@GwiezdnY_10 żeby wzięła rozbieg metodą profesura nejmena

0

świetna wrzuta frenkiego

0

xavi co kreta robi xD

0

@Firestone wstał w sekundę i błyskawiczny powrót

0

2 bramki i 3 asysty - a to tylko dzisiaj, neymar proszę państwa

0

@messicocacola dokładnie, gdyby nie byli to by grali w top klubach ;x

0

@Omoziu szczęścia? xD napastnik który nie umie strzelać to flop

0

frenkie to frenkie tamto, a o ferranie już nic nie piszecie ;x

0

kupcie w końcu temu gaviemu buty na rzepy

0

w pieruny z tym ferranem, bieremy messiego i neymara na last dance i będzie chodzić piłeczka

1

@Emhyr czyli messi dopisze kolejną lm i podgoni kriszczianu w bramkach LM, win win

1

@Emhyr nigdy

1

@Emhyr w la lidze jest tylko burdel

2

@dv7wisnia to zamknę mordę i powiem tak panie xavi, ferran też panie xavi, i abde też może być panie xavi, tak mu powiem

0

gdyby nie ten ferran to skład piękny, real odjeżdża a xavi wystawia fałszywego zawodnika na ls

1

@wpwelement no nie istnieje mozilla

0

łysemu zmian robić nie kazano

1

3:3 auuuuuuuuuu

4

chelsea w dupe, city w dupe, znaczy united jutro wraca do gry xD

0

@MesQueUnClub96 szczypior, nie podpuścisz mnie żebym ci pokazał punktujący skład, pozdrów resztę na dole tabeli hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?