0

De Jong będzie w 11 roku czy nie? Jak nie to anulujemy.

0

@Avada Kedavra ehh większego burdelu jak w tej waszej mafii to nie widziałem, jakbym się mógł cofnąć w czasie to bym nie przyszedł, tylko KWA

3

@l0Messini 3 słowa: kółko wzajemnej adoracji, aplikacje składacie w naszym biurze pod ciechocinkiem

7

@IronSanHybrid opowie opowie, i Andrzeja oznaczy

3

5 na @sidzej żeby jej głupio było, 3 na @Socjopata bo mu kupon zepsułem i 1 na @Danny Gaucho bo oddaje swoje głosy na sidzej, pozdrawiam.

0

@Avada Kedavra de jong

2

@Barwindg jak to co, naszą zp będzie można anulować

0

@Chwytliwy i tak by nie wygrał, zasady przyznawania zp można rozbić o kant tyłka, konkurs medialności i kolesiostwo, do zaorania

1

@Chwytliwy lewy nie ma żadnych szans na zp, nie w bayernie

0

No i weź sobie teraz człowieku przypomnij na jaki e mail masz konto ;c, w panelu ci to nie pisze, możesz tylko zmienić na nowy co się wiąże z dezaktywacją konta, a znając życie aktywowali by już po głosowaniu

1

@Danny Gaucho więc jak przystało na prawdziwego polaka rodaka, dobrowolnie oddaj swoje głosy na sidzej

3

@Socjopata no normalnie, jak na orliku

0

@Jakchcesz obrzydliwe

0

Dobra idę spać, róbcie screeny jak coś.

0

@LuisSalvano napiwno dla 10 typa będą robić dogrywkę bo im 2 do 15 brakuje xd prędzej jeszcze bardziej zawężą grono

PS. Gdy to zliczałem miałem przed oczami setki zielonych, niestety, zawiedliście mnie.

1

@4drian0 @Korwin pogromca lewaków istota prawdziwa, nominowana, niestety dziwnym zbiegiem okoliczności progu wyborczego nie osiągnęła

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7959261
Aktualizacja, wychodzi na to że wchodzi 13 typa

@BarcaInfo 30 *
@student97r 3 *
@MarioVeB! 3 *
@Kapitan hawk 2
@SHIBA 49 *
@Colon 5 *
@Danew 1
@Don-Corleone 3 *
@Janiama 6 *
@Korwin pogromca lewaków 1
@LuisSalvano 7 *
@pax 2
@Forza_Juve 2
@Vahn 1
@Konias4318 1
@Cochise 4 *
@Mike3554 1
@Socjopata 5 *
@sidzej 9 *
@Kajtek77 3 *
@Bartek22 2
@tadzik447 1
@constantine16 1
@Encore 1
@KamQiX 2
@Coutinho007 2
@Lamora 1
@Lola120 1
@gorgota 1
@cosinus90 2
@Danny Gaucho 7 *
@Douglasinho 1
@IronSanHybrid 1
@IAmBackCules 1
@damianex10 1
@Colon 2
@Rewolucja123 1
@LeoMessi 1
@Transu96 1
@kerouac 1
@VamosRakieta 1
@Esteban 2
@kubix05 2
@Ratamahatta 1
@Chwytliwy 1

1

@Grzesior667 nienawidzę ludzi, tak o

0

@BarcaInfo a Jezus Maria, prawie ci zielonego dałem, na szczęście się w porę opamiętałem

0

@JimMorrisonFCB ale że co

6

@LuisSalvano jak wy obaj z rowerka spadniecie i nici z zp xD

0

@Colon pewnie serwery nie wyrabiają i dyskusja muli przy wczytywaniu ^^

1

@4drian0 jak sidzej nie wygra to anuluję tą całą zp

1

@JimMorrisonFCB zanim rozwinąłem link pomyślałem sobie właśnie ten tekst z tytułu, nie ściemniam xD

0

@Esteban_ po szybkości przeleciałem wzrokiem, ewidentnie coś się odkleiło

2

Dokładam cegiełkę, pozdrawiam rodziców i @Socjopata

1

Kurłła, ale się wylało, 200+ odpowiedzi
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7960354#comment-7960354
Miałem iść spać ale rano może już nic z tego nie być ;c

14

@Janiama jakim pstryczkiem? wszystkie trolle nominowały Ciebie, Mario i salvano dla beki a nie za zasługi xD

0

@4drian0 nie ważne jak wyglada, ważne jak chodzi

0

@4drian0 Xbox The best

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?