Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
wczoraj rozpacz z powodu litmanena, a dzisiaj radość z syna marnotrawnego ;D
https://zapodaj.net/4c1085b8081ff.jpg.html
0
@VEB! Barca! w końcu coś pokopie
0
@SylwekFCB jeszcze nie wszystko stracone, przez 15 minut możesz zedytować xD
0
@SylwekFCB tak głos zmarnować..
0
@Gaucho https://www.fcbarca.com/92332-zlota-pilka-fcbarcacom-nominacje.html
możesz nominować tylko 1 osobę, jeśli wymienisz x osób, to pod uwagę brana jest tylko ta pierwsza która wymieniłeś.
3
@SylwekFCB głosuj na @sidzej jeśli chcesz się wkręcić do wpływowej kasty ramblowskiej
2
@Commando kampania się sprawdza, ale na pełnej wchodzimy dopiero w decydującej fazie
0
@Chwytliwy bo nikt cię nie podał na 1 miejscu, a oznaczyłem tylko 10 bo tylko tyle wytrzymają serwery
5
Nominacje zp na godzinę 18:00 rozkładają się następująco:
@BarcaInfo 27 *
@student97r 2
@MarioVeB! 3 *
@Kapitan hawk 2
@SHIBA 48 *
@Colon 5 *
@Danew 1
@Don-Corleone 3 *
@Janiama 6 *
@Korwin pogromca lewaków 1
@LuisSalvano 7 *
@pax 2
@Forza_Juve 2
@Vahn 1
@Konias4318 1
@Cochise 3 *
@Mike3554 1
@Socjopata 5 *
@sidzej 9 *
@Kajtek77 3 *
@Bartek22 2
@tadzik447 1
@constantine16 1
@Encore 1
@KamQiX 2
@Coutinho007 2
@Lamora 1
@Lola120 1
@gorgota 1
@cosinus90 2
@Danny Gaucho 7 *
@Douglasinho 1
@IronSanHybrid 1
@IAmBackCules 1
@damianex10 1
@Colon 1
@Rewolucja123 1
@LeoMessi 1
@Transu96 1
@kerouac 1
@VamosRakieta 1
@Esteban 2
@kubix05 2
12 użytkowniów z * na ten moment przechodzi dalej, pozostała 3 niewiadoma > 10 użytkowników ma po 2 nominację, a 21 użytkowników po 1. Nominacje można składać do godziny 00:00.
Ps. Tak, nudzę się
1
@AmigoBlancos ehh, złotej piłki nie będzie
0
@heniek168 w 19 3x trafiłem, w tym jednego z champions league xD
1
@GeraltzKatalonii zrób jakieś entery albo spoiler w odpowiedzi daj bo taki spoiler to nie spoiler
2
@Transu96 a nie kurłła sobota już
0
Ciekawe czy w Macu też Black frajdej
0
@sonek dziewczyny trzyma gomez, kilka ma też ten łysy z bagna
0
@Rewolucja123 90 stopni, pewnikiem będzie delta
0
@Maniek9444 już po ptokach
3
Zauważyliście że odkąd ogłosili nominacje do zp, @sidzej jak kamień w wodę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Chwytliwy ty idź lepiej jeździć po czarnym
0
@student97r może lepiej niech naszych zmotywuje
4
@Pablopicasso27 nie lubię kawki
1
@polak123456 jeszcze nie oszalałem
0
@krzychu1526 mogę niszczyć jak coś
3
@Kapitan hawk co po czole kopie się..
2
@WisniaKala a ile bryłek
15
@itmustbejoke 5x po 12 i w sobotę po 8 najlepiej
0
@marcin62 dobrze się składa, bo wybory zp nie obejmują zbanowanych
0
@gorgota metal jest kluczem
1
@gorgota bodzie? Phi
2
@gorgota bodzie też nie lepsze