5

wczoraj rozpacz z powodu litmanena, a dzisiaj radość z syna marnotrawnego ;D
https://zapodaj.net/4c1085b8081ff.jpg.html

0

@VEB! Barca! w końcu coś pokopie

0

@SylwekFCB jeszcze nie wszystko stracone, przez 15 minut możesz zedytować xD

0

@SylwekFCB tak głos zmarnować..

0

@Gaucho https://www.fcbarca.com/92332-zlota-pilka-fcbarcacom-nominacje.html
możesz nominować tylko 1 osobę, jeśli wymienisz x osób, to pod uwagę brana jest tylko ta pierwsza która wymieniłeś.

3

@SylwekFCB głosuj na @sidzej jeśli chcesz się wkręcić do wpływowej kasty ramblowskiej

2

@Commando kampania się sprawdza, ale na pełnej wchodzimy dopiero w decydującej fazie

0

@Chwytliwy bo nikt cię nie podał na 1 miejscu, a oznaczyłem tylko 10 bo tylko tyle wytrzymają serwery

5

Nominacje zp na godzinę 18:00 rozkładają się następująco:
@BarcaInfo 27 *
@student97r 2
@MarioVeB! 3 *
@Kapitan hawk 2
@SHIBA 48 *
@Colon 5 *
@Danew 1
@Don-Corleone 3 *
@Janiama 6 *
@Korwin pogromca lewaków 1
@LuisSalvano 7 *
@pax 2
@Forza_Juve 2
@Vahn 1
@Konias4318 1
@Cochise 3 *
@Mike3554 1
@Socjopata 5 *
@sidzej 9 *
@Kajtek77 3 *
@Bartek22 2
@tadzik447 1
@constantine16 1
@Encore 1
@KamQiX 2
@Coutinho007 2
@Lamora 1
@Lola120 1
@gorgota 1
@cosinus90 2
@Danny Gaucho 7 *
@Douglasinho 1
@IronSanHybrid 1
@IAmBackCules 1
@damianex10 1
@Colon 1
@Rewolucja123 1
@LeoMessi 1
@Transu96 1
@kerouac 1
@VamosRakieta 1
@Esteban 2
@kubix05 2

12 użytkowniów z * na ten moment przechodzi dalej, pozostała 3 niewiadoma > 10 użytkowników ma po 2 nominację, a 21 użytkowników po 1. Nominacje można składać do godziny 00:00.
Ps. Tak, nudzę się

1

@AmigoBlancos ehh, złotej piłki nie będzie

0

@heniek168 w 19 3x trafiłem, w tym jednego z champions league xD

1

@GeraltzKatalonii zrób jakieś entery albo spoiler w odpowiedzi daj bo taki spoiler to nie spoiler

2

@Transu96 a nie kurłła sobota już

0

Ciekawe czy w Macu też Black frajdej

0

@sonek dziewczyny trzyma gomez, kilka ma też ten łysy z bagna

0

@Rewolucja123 90 stopni, pewnikiem będzie delta

0

@Maniek9444 już po ptokach

3

Zauważyliście że odkąd ogłosili nominacje do zp, @sidzej jak kamień w wodę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Chwytliwy ty idź lepiej jeździć po czarnym

0

@student97r może lepiej niech naszych zmotywuje

4

@Pablopicasso27 nie lubię kawki

1

@polak123456 jeszcze nie oszalałem

0

@krzychu1526 mogę niszczyć jak coś

3

@Kapitan hawk co po czole kopie się..

2

@WisniaKala a ile bryłek

15

@itmustbejoke 5x po 12 i w sobotę po 8 najlepiej

0

@marcin62 dobrze się składa, bo wybory zp nie obejmują zbanowanych

0

@gorgota metal jest kluczem

1

@gorgota bodzie? Phi

2

@gorgota bodzie też nie lepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?