0

@Yoshi94 Wielu grajków, którzy przeszli przez różne kategorie wiekowe grający obecnie w pierwszej drużynie grali już ze sobą w niższych kategoriach. Więc kwestią sporna jest, że są to nowi zawodnicy, którzy klepali w piłkę, i którzy się znają z La Masii. Uważam, że kwestią i problemem Barcy jest to, że nastąpiło to zbyt gwałtownie, niż w Ajaxie.

7

@Yoshi94 Ok, ale widząc jak gra Ajax w Lidze Mistrzów można stwierdzić, że obecnie klub ze stolicy Holandii gra lepiej od Barcy, także opierając grę na młodych zawodnikach.

0

@ZefkaKG :D :D :D

0

@ZefkaKG Spore uproszczenie... :D Można było się domyślać, że Key Capital Partners to "prawie" CVC :D

0

@Patry10 I tak, i nie... przykład Ajaxu Amsterdam pokazuje, że można stawiać na młodzież i konkurować na najwyższym poziomie.

0

@ZefkaKG Twój pierwszy komentarz brzmi: "Czy to cvc to jakieś złodziejstwo?". Zastanów się co piszesz :)

0

@ZefkaKG Kluby wiedzą co podpisują i na jakich warunkach. Skoro Barca, Real i Athletic rozpatrują umowę z CVC tylko na innych warunkach, to ta firma złodziejska nie jest :)

0

@ZefkaKG Czytaj! CVC inwestowało też w inne sporty, więc odpowiedz sobie sam!

0

@lj89 Pamiętam gonitwę Barcy w sezonie 11/12. Barca traciła 10 pkt, i goniła Real, tracąc tylko cztery punkty. Lecz potem przyszła porażka na Camp Nou 1:2 i było po zawodach :/

5

@noface Ale w tym przeglądzie nie ma nic napisane, by Real już cieszył się z mistrzostwa.

0

@bsluszniak Chodzi o atut negocjacyjny :)

3

@sepek Podobnie byłoby w drugą stronę, gdyby Barca miała taką przewagę :)

11

@Jeremi Niby dla uczczenia pamięci Maradony...w Arabii Saudyjskiej :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masik86 Przez pryzmat gry w Chelsea się z Tobą zgadzam, jednak On umie strzelać gole, co pokazał w Lipsku. Jest to jedna wielka niewiadoma jaką twarz pokazałby grając dla Barcy.

1

@kejdzi W artykule jest mowa o Ziyechu, Ferranie Torresie, którzy nie są nominalnymi napastnikami. A Wernera także nie nazwałbym "prawdziwym" napastnikiem, chyba, że przypominałby sobie z występów w Lipsku, jak się strzela.

0

@Pawlak1992 W większości newsów tutaj tak jest, dlatego Ci którzy nie czytają tekstu dają się nabrać.

0

@Krystian1588 Nawiązał tylko, że w przeszłości rozmawiał z Nim ze względu na sprawy osobiste.

0

@Pawlak1992 Czytając tekst, Pique nawiązuje to do życia w Madrycie. Mówi, że jest tam zupełnie inne uczucie, że ludzie wychodzą na ulice, i że jest tam dużo życia, w porównaniu z Barceloną.

0

@Zoker Z tych graczy, jedynie Modric zgarnął tę nagrodę.

3

@Dankhog Żeby "szwabki" Barcelonie nie zabrali siana za brak awansu do 1/8 LM.

0

Już wcześniej była ta informacja podana w "tiki tace" :)

0

@Coutinho007 Czytaj newsy, tam masz wyjaśnione kolego :)

1

@Fake69 Ok, co nie zmienia faktu, że tak jak napisałem, że jest to dobry grajek. Mi się to podoba w Nim, że nawet jak nie ma swojego dnia, to cały czas próbuje, stara się i walczy na boisku :)

1

Fekir to dobry grajek, ale w dobrej formie jest Juanmi, który strzelił hat tricka w dzisiejszym meczu i trzeba będzie szczególnie uważać na Hiszpana.

5

A ja jestem przekonany, że wygramy z Bayernem w Monachium!

7

Mecze Barcy z Villarrealem na El Madrigal kojarzą mi się z pięknymi rzutami wolnymi wykonywanymi przez gości. Kojarzę przepiękną bramkę Messiego, który uratował punkcik w ostatnich minutach meczu, ale także sam Xavi strzelił ładnego gola z tego elementu gry w sezonie 09/10.


8

@Kondziubarca Czytaj wywiad, a nie wydawaj opinię po nagłówku! Pires to mówi, w kontekście sympatii fanów w kierunku Jego osoby w momencie wejścia na boisko w meczu z Benficą.

1

Pamiętajmy, że zatrudnienie Xaviego było w głównej mierze efektem kryzysu finansowego. Gdyby Barca miała środki na kupno sprawdzonego trenera, wtedy Laporta patrzyłby na trenera pokroju Kloppa, czy Tuchela.

0

@PJ777 Jak co ma mówić? Pisanie, że jest przekonany, że wygrają mecz piłkarski nie brzmi wiarygodnie. Obiecać to może, że ekipa wyleje siódme poty, odda krew na boisku i włoży wiele wysiłku. Ale pisać, że wygrasz mecz, który się nie odbył i to z Bayernem w Monachium? Jakby mi taki populista takie coś powiedział, to wręcz by mnie to zdemotywowało, mówiąc takie farmazony. Ale to w końcu polityk i lubi słodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?