0

dokładnie, od odejścia Puyola ma straszne wahania formy

0

imo świetnie odnajdywałby się w ustawieniu 3-5-2, albo w innym z 5-oma pomocnikami jako prawy skrzydłowy

22

od razu im 200 dajmy

0

Neymar z ASa:
"tu mam nos, tu mam czoło".

0

Gomes Eriksen i od razu 40 baniek taniej :P

0

Niemniej za 100 baniek dałoby się pewnie wyciągnąć Kluiverta + Erikssena, wiec imo lepsza opcja.

7

to my go jeszcze nie sprzedaliśmy? o ja jebix xD

0

to już lepiej dawać szanse Denisowi np...
taki Gomes to jeszcze zagra taki mecz, ze nikt go nie kupi xD

0

A ja zamiast GRIEZMANNa, ściągnąłbym Justina KLUIVERTA.
Młodszy, tańszy, perspektywiczny.
Griezmann byłby trzecim naszym zawodnikiem za ponad 100 baniek w ciągu roku. Przecież to jakaś paranoja...

0

ta, fifka 2001, 2x D = przewrotka

2

po ki chuy gomes?

0

ANDRZEJ, ZOSTAN!

1

wieczne pytania o transmisje... xD
wam dzisiaj internet podłączyli?

141

Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi.
Jeden z tych kolesiów do drugiego:
- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.
Łysy się odwraca, a koleś:
- Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...
Łysy:
- Żaden Krzychu, a dotknij mnie jeszcze raz to Ci j*bnę!
- i się odwraca.
Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:
- Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace.
Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:
- Krzychu, no ***a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie?
Łysy:
- ***a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przyje*ię, że się nie pozbierasz!
Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:
- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i oglądajmy... Łysy niezadowolony idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają.
Pierwszy koleś znowu do drugiego:
- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.
Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś:
- Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napier*alam, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!

7

ale Verattiego dupa by bolała xD

12

no jak, uczciwie przecież zapłacili ;)

9

Lewy może brać przykład z Dżeko.

0

Czy tylko mnie Żewłak tak okrutnie irytuje?

0

Igła-pudło-in

3

Uwielbiam wracać do tej bramki :)
i ten komentarz Hudsona ;)

0

u gurwa, wyplułem nosem obiad xD

1

mam od jakiegoś czasu identyczne odczucia

5

Messi powinien przeprosić xD

1

nie dość, ze późno, to jeszcze Gomes xD

0

tak mi sie przypomniało...


0

8

Najgorsze: wchodzenie z piłką do bramki - odcinek 132480655588.

0

heh, no ale Messi xD

1

cud, że jest tylko 2-0 xD

0

heh, jaka żenada... cały Alba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?