0

no mi akurat żodyn inny murzyn-piłkarz Nas'a nie przypomina ;)

0

wiadomo ocb

0

u mnie
1 mesiuchna
2 modrycz
3 embape

2

Wam też Malcolm przypomina Nas'a?

0

Messi na pewno chce grać z Icardim.

1

To jest baaardzo trafna uwaga kolego.

1

tak było, nie zmyślam

1

xD

172

bądź na szwedzkim wycieczkowcu
-idź srać
-wysraj się
-spłukuj
-nie działa
-oshit.png
-co robić
-znajdź sprzątaczkę
-nie umiej po szwedzku
-ona nie umie po angielsku
-złap ją za rękę i zaprowadź do męskiego sracza
-już ma cię za świra
-pokaż jej gówno które zrobiłeś
-powiedz "titta" ("patrz" po szwedzku) i spróbuj spłukać
-gówno spłukuje się normalnie

0

xD

0

tnx za opinię ;)

0

dzięki za opinię ;)

0

No właśnie o to mi chodzi... mojej mamie wcisnęli w euro też coś takiego, za 80 PLN (a mówiłem, żeby nic nie brała, bo sam jej szkło hartowane zamontuję... ech). Nie wiem co o tym sądzić :I

Sprawdza Ci się ta folia? Długo z niej korzystasz?

0

Ramblowicze, czy ktoś z Was korzystał z usługi naklejania folii na smartfona w RTVeuroAGD, tudzież innym tego typu sklepie?

0

na trzeźwo, ale jakbym był skuty, to i tak bym w sekundę wytrzeźwiał xD

1

Budzę się dzisiaj rano, otwieram szeroko oczy i głośno myślę:
COOOOOO????? BRZĘCZEK TRENEREM BARCY???
??? :O
Dobrze, że to tylko nieogar z zaspania xD

1

w koncu jakies zainteresowanie tym portugalskim crackiem!

0

oj, widać widać

0

Modrić kandyduje do ZP, Rakitic nie i nigdy nie bedzie.
Rakitic u nas jest zwyklym graczem, Modric w Realu robi gre, ciagnie ich.
Modric > Rakitic i nawet nie diluj z tym
Ale nie, ja pisze bzdury xD

36

Tak porównując, to Rakitić jest świetnym piłkarzem, ale...
Modrić to inna półka, lvl wyżej. Wczoraj grał kosmos.
Niesamowicie napędza grę Chorwacji.
To on był najważniejszym zawodnikiem Realu w ich drodze po te decimy. Dalej jest ich najbardziej decydującym zawodnikiem.
Czapki z głów.
Luka Modrić, Pan Piłkarz.

0

Douglas fichado xD

1

ADIOS AMIGOS xDDDDDDDDD

1

asystent trenera?

9

tutaj chyba wiecej osob kibicuje Messiemu niz Barcelonie xD
xD

9

2

niech ta padaczna Argentyna opadnie... oczy krwawią od ich gry...

1

hahahahahahahahahahahahaaahhahahaahaha xD

5

Dy Maryja juz swoje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?