0

myślę, że większości to wisi - sprzedać i zapomnieć

0

za każdym razem XDDDDDDD

0

bedzie cenniejsza od 7, bialy kruk

0

chcesz płacić, czy za free?

0

WARA OD DEMBUSIA!

0

Bardzo wyrównane głosowanie.
Kurde, ja bym go jeszcze jeden sezon potrzymał, ale to raczej bez sensu, bo nie ma u nas miejsca. Nie wiem gdzie miałby grać.
Szkoda, bo wierzę w to, że jakby grał regularnie, to naprawdę bardzo by się rozwinął.
Dlatego też jestem za wypożyczeniem.

0

Ciekawe czy udźwignie ciężar koszulki z tym numerem. Wszak grała w takiej wąsata legenda Barcy.

4

dobrze, że czyta LaRamblę

0

dawać go z powrotem xD

0

Ja pamietam, ze jak ok. 20 lat temu jechalem do rodziny w Belgii, to stanelismy na odpoczynek w srodku reichu, przy standardowym autobahnowym stopie. No i ide ja - małolat - do kibla na siku.
Wchodze, a tam deska na muszli kreci sie w kolko, a na desce... goowno, ktore zatrzymalo sie przy takim uchwycie do czyszczenia tej deski, a deska krecac sie rozmazywala na sobie ta srake.
Bylem w szoku, bo pierwszy raz widzialem samoczyszcaca sie deske do klopa. No i w dodatkowym szoku przez ta gowniana sytuacje.

0

W zasadzie mogliby mieć wspólny profil na fb czy innym insta...

0

Ty tak serio? Chcesz zakazać ludziom wypowiedzi?

12

tak im możesz powiedzieć

0

ziom, kij z Realem, my odpadliśmy z Romą...

0

A co innego miał powiedzieć?

0

Kij z datą. Gdzie tym razem zagrają? W Bangladeszu? W Somalii?

0

widziałeś gościa w reprze Portugalii? tam też gra kupę...
jest masakrycznym drewniakiem

1

POZDROWIENIA DO WIEZIENIA
Z FARTEM MORDO

9

Ale jak to, Gomes? Ponoć na treningach wygląda świetnie. Dajmy mu jeszcze szanse, okażmy mu wsparcie.
Nie no, żartuję, niech pali wroty czym prędzej.

2

International Champions Cup to naprawdę spoko sprawa jest.
Wszystkie dobre ekipy w jednym kraju, spoko meczyki.
No i nie będziemy musieli oglądać spotkań Barcy z takimi tuzami jak Yakotako Kijciwoko, czy Mudżyna FC.
W dodatku chłopaki nie będą mieli do przelatania całej Azji od Delhi do Sydney.
Propsuję bardzo.
:)

5

Nie wiem, czy wiecie, ale Malcolm ma olbrzymi talent wokalny:

1

pisales o Dembele i Semedo, a wrzucasz zdjecie Semedeo z bratem blizniakiem xD

1

no to może ja po prostu bezproblemowo ich rozróżniam ;)
ale tak jak napisales - postaw mi nakate, honde i ji-sunga, a ni chu chu ich nie rozróżnie :p

0

z takim to by się napił ;)

7

keep calm and say Malcolm xD

2

Benzema

0

no mi akurat żodyn inny murzyn-piłkarz Nas'a nie przypomina ;)

0

wiadomo ocb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?