0

na doktorze jest, bez ścin, jakosc ok

9

a Blind jest ślepy xD

3

podpisuje sie obiema rencoma, genialny film

0

1

a JAKBY grali z Realem?

1

o to to ;)

0

to już wiesz xD

0

wiem ziom xD

0

no pomylilem z tymi co maja zaraz grac xD

8

Bramka Neya ze Szwajcarią (edit: jednak z CHORWACJOM xD):



https://streamja.com/lWQz

2

nie no ziom, mi tez, ale o bardziej kobiecych rysach ;)

0

Ale 2 lata temu Jedza zagral swietny turniej, szkoda zenie utrzymal formy, bo zagramy Rybusem, ktory jest w obronie kiepski.. to bardziej skrzydlowy.

12

Khalifa wyglada jak transwestyta, fuj...

55

chcialem napisac "TWOJA STARA", ale to by chyba wykraczało poza regulamin xD

0

To było oczywiste. Umtek zostanie tu na długie lata :)

0

heh, typowe 50/50

0

to jest Flat Eric, maskotka z reklam Levis'a i kawałków producenta Mr. Oizo :)

0

daj mi znac jak sie dowiesz ziom xD

0

znowu usuwajo xD

2

Synowie Leosia dopingujący Argentynę :)))

https://www.instagram.com/p/BjYuTa7HBtV/

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Napisalem pod atrem o nadziejach Dybali, ze "bez Icardiego PTASZKA ugracie". Ptaszkiem nie byl wyraz uznany powszechnie za wulgaryzm, a jego angielska forma fonetyczna, tak jak np. zamiast WUJA - WOOYA ;) wiec bez przesady w tym kierunku mysle, dlatego spodziewam sie ze mod jest kumplem Maxi Lopeza albo Icardi byl z jego laską na spacerze xD

0

heh, to by mialo sens :P

0

no wlasnie nie wydaje mnie sie ;)

0

nic z tych rzeczy ;)

1

To pewnie rzadzacy ta kadra Leos nie chcial zejsc. Przeciez on ustala sklad i zmiany. I trenera xD

1

Jestem tu niedlugo.
Wytlumaczy mi ktos o co chodzi ze znikajacymi komentarzami nielamiacymi regulaminu???

0

nic nie wytlumaczyl, takie pierdololo

0

dej link do listy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?