Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na doktorze jest, bez ścin, jakosc ok
9
a Blind jest ślepy xD
3
podpisuje sie obiema rencoma, genialny film
0
Brama Neya - https://streamja.com/lWQz
1
a JAKBY grali z Realem?
1
o to to ;)
0
to już wiesz xD
0
wiem ziom xD
0
no pomylilem z tymi co maja zaraz grac xD
8
Bramka Neya ze Szwajcarią (edit: jednak z CHORWACJOM xD):
https://streamja.com/lWQz
2
nie no ziom, mi tez, ale o bardziej kobiecych rysach ;)
0
Ale 2 lata temu Jedza zagral swietny turniej, szkoda zenie utrzymal formy, bo zagramy Rybusem, ktory jest w obronie kiepski.. to bardziej skrzydlowy.
12
Khalifa wyglada jak transwestyta, fuj...
55
chcialem napisac "TWOJA STARA", ale to by chyba wykraczało poza regulamin xD
0
To było oczywiste. Umtek zostanie tu na długie lata :)
0
heh, typowe 50/50
0
to jest Flat Eric, maskotka z reklam Levis'a i kawałków producenta Mr. Oizo :)
0
daj mi znac jak sie dowiesz ziom xD
0
znowu usuwajo xD
2
Synowie Leosia dopingujący Argentynę :)))
https://www.instagram.com/p/BjYuTa7HBtV/
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Napisalem pod atrem o nadziejach Dybali, ze "bez Icardiego PTASZKA ugracie". Ptaszkiem nie byl wyraz uznany powszechnie za wulgaryzm, a jego angielska forma fonetyczna, tak jak np. zamiast WUJA - WOOYA ;) wiec bez przesady w tym kierunku mysle, dlatego spodziewam sie ze mod jest kumplem Maxi Lopeza albo Icardi byl z jego laską na spacerze xD
0
heh, to by mialo sens :P
0
no wlasnie nie wydaje mnie sie ;)
0
nic z tych rzeczy ;)
1
To pewnie rzadzacy ta kadra Leos nie chcial zejsc. Przeciez on ustala sklad i zmiany. I trenera xD
1
Jestem tu niedlugo.
Wytlumaczy mi ktos o co chodzi ze znikajacymi komentarzami nielamiacymi regulaminu???
0
nic nie wytlumaczyl, takie pierdololo
0
dej link do listy :)