0

no wiadomo, fan Realu ;)

1

Kto kibicuje Islandii?

1

Wiecie co jest najgorsze?
Że Suarez będzie u nas grał w każdym meczu, jak Benzema w Realu.
Sprowadzą Paco-2, albo Paco zostanie, a i tak będzie grzał ławę.
A jak dorzucić do tego bardzo dobre stosunki Suareza z Messim, to mamy minimum kolejny sezon z irytującym Grubciem w każdym meczu, niezależnie od jego formy.

0

ja bym próbował Coutinho na szpice

0

po jakim kursie?

5

0

mozliwe, ale kibicow swojego klubu tez strollowal

0

podpisuje sie rencoma, stopami i pindolem

0

tym bardziej, ze Antoś mial przejsc do Barcy... do klubu Pikeja, ktory robi szopke z transferu na ktory wielu kibicow liczylo..

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Pikej ma chyba nie po kolei we łbie, że angażuje się w takie szopki.

2

brawo Antoni xD

0

przeca to koteł

1

z tymi 30m troche Cie ponioslo

0

i? mundial to nie czas powrotow do formy, tym bardziej dla bramkarza

0

Michael Jackson np.

0

"po pierwsze dlatego, że jest kapitanem" jaka z dupy argumentacja xD

0

"Według mnie np nie da się wskazać najlepszego bramkarza ani wtedy ani teraz. Jest grupa na najwyższym poziomie i tyle"

Dokładnie.

20

Tak po tej zmianie w meczu naszła mnie taka myśl, że nikt nigdy nie miał takiego szacunku wśród kibiców co Iniesta właśnie. W ogóle, w historii.

4

bez kitu, pisz do Fifa ;)

14

A jutro Włochy - Holandia... mogliby sobie o jakiś puchar pocieszenia zagrać xD

5

za to Busi tak średnio pasuje :/

0

Roberto niezaleznie od wszystkiego powinien grac w pomocy.

0

UUUUUUUUUUU, ale ciupnął ten Ocośtam

1

Obejrzyj sobie Czas Apokalipsy z M. Brando.

0

na doktorze jest, bez ścin, jakosc ok

9

a Blind jest ślepy xD

3

podpisuje sie obiema rencoma, genialny film

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?