Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_DmcIxR78vMqpgn2VqOMjboalSVthq4g7.jpg
0
no wiadomo, fan Realu ;)
1
Kto kibicuje Islandii?
1
Wiecie co jest najgorsze?
Że Suarez będzie u nas grał w każdym meczu, jak Benzema w Realu.
Sprowadzą Paco-2, albo Paco zostanie, a i tak będzie grzał ławę.
A jak dorzucić do tego bardzo dobre stosunki Suareza z Messim, to mamy minimum kolejny sezon z irytującym Grubciem w każdym meczu, niezależnie od jego formy.
0
ja bym próbował Coutinho na szpice
0
po jakim kursie?
5
Krycha wrzucil zdjecie z hotelu w Soczi xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_TYrLKmats5fhKGNvH1iUysCXMJKpRgeg.jpg
0
mozliwe, ale kibicow swojego klubu tez strollowal
0
podpisuje sie rencoma, stopami i pindolem
0
tym bardziej, ze Antoś mial przejsc do Barcy... do klubu Pikeja, ktory robi szopke z transferu na ktory wielu kibicow liczylo..
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Pikej ma chyba nie po kolei we łbie, że angażuje się w takie szopki.
2
brawo Antoni xD
0
przeca to koteł
1
z tymi 30m troche Cie ponioslo
0
i? mundial to nie czas powrotow do formy, tym bardziej dla bramkarza
0
Michael Jackson np.
0
"po pierwsze dlatego, że jest kapitanem" jaka z dupy argumentacja xD
0
"Według mnie np nie da się wskazać najlepszego bramkarza ani wtedy ani teraz. Jest grupa na najwyższym poziomie i tyle"
Dokładnie.
20
Tak po tej zmianie w meczu naszła mnie taka myśl, że nikt nigdy nie miał takiego szacunku wśród kibiców co Iniesta właśnie. W ogóle, w historii.
4
bez kitu, pisz do Fifa ;)
14
A jutro Włochy - Holandia... mogliby sobie o jakiś puchar pocieszenia zagrać xD
5
za to Busi tak średnio pasuje :/
1
http://img.loveit.pl/obrazki/20120613/fotobig/affdcba493448e87b76b005.gif
0
Roberto niezaleznie od wszystkiego powinien grac w pomocy.
0
UUUUUUUUUUU, ale ciupnął ten Ocośtam
1
Obejrzyj sobie Czas Apokalipsy z M. Brando.
0
na doktorze jest, bez ścin, jakosc ok
9
a Blind jest ślepy xD
3
podpisuje sie obiema rencoma, genialny film