Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
2
@Jakchcesz Kiedyś w końcu uda Ci się potrzymać piwniczaku. Trzymam kciuki, że wyjdziesz z przegrywu. Jestem z Tobą < 3
0
Liczę na co najmniej 30 godzin gry w najnowszym dodatku do W3. Może być nawet 50 godzin.
3
@Cule1019 No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.
0
@PanMietek Masz towaru za kilkadziesiąt tysięcy i żal Ci paru stówek na zabezpieczenie? :D Stary, ogar.
4
@July_6_BcN Niektórzy widzę kobietę i od razu im odbija.
0
@PanMietek No widzą, że na przykład dziennie z tego numeru wysyłanych jest kilkadziesiąt wiadomości MMS :D
1
@clyde Na razie ogrywam KCD.
0
@PanMietek No to fotopułapka.
https://allegro.pl/produkt/fotopulapka-lesna-tophunt-hc-300m-9c4c6440-cbb6-4bd8-a7a4-b8988ee85aef?offerId=10995779012
Tylko musisz się dowiedzieć, od którego operatora kupić kartę. Niektórzy operatorzy blokują numer jak się dowiadują, że karta jest używana w fotopułapce.
0
@PanMietek Mówisz o kamerkach czy o fotopułapkach?
2
@July_6_BcN Z ciekawości, ile miałaś wiadomości priv od ludzi, którzy chcieli się zapoznać? XD
0
Wieśka 3 ograłem, ale bez dodatków. Teraz pytanie, kupować wersję GOTY i potem dokupić nadchodzące DLC czy poczekać aż wyjdzie i wszystko kupić razem?
1
@PanMietek Lubię Watkinsa. Super się dogaduje na boisku z Rogersem.
0
@bart_azz Jak z ligi niemieckiej, to wykupi go Bayern albo BvB.
5
I tak to się kręci
https://zapodaj.net/plik-KWlXA4cC9B
0
@NeroTFP1 Ile egzemplarzy udało Ci się sprzedać?
1
@Zbyszard W la lidze? Nie.
4
@kubix05 Wczoraj wrzucałem wypowiedź Yaya Toure odnośnie tego meczu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16902494#comment-16902494
1
@Lionel_Messi10 Też nie jestem zwolennikiem. Mam tylko nadzieję, że Flick bierze udział w zakupach, bo jemu akurat ufam.
0
Komentarz usunięty
2
@pt9 A dorzucają spotify premium? Nie? No właśnie.
4
West Ham w ciągu ostatnich 5 lat wydał ponad 650 mln euro.
Mateus Fernandes - 44 mln (świetny zawodnik)
Todibo - 40 mln
Summerville - 29,30 mln (też super zawodnik)
Kilman - 47,5 mln
Kudus - 43 mln
Scamacca - 38,60 mln
W sumie mnóstwo transferów w granicach 20-40 mln (Cornet, Aguerd, Paqueta, Zouma, Vlasić, Mavropanos, Ward-Prowse, Edson Alvarez, Fullkrug, Wan-Bissaka, Hermansen, Diouf, Pablo, Castellanos).
- 238 mln funtów przychodów w zeszłym sezonie - 9 miejsce w PL
- 172 mln na pensje zawodników - 9 miejsce w PL
- 654 mln euro na transfery w ciągu ostatnich 5 lat - 9 miejsce w PL
- średnia frekwencja na meczach 62 tys. - 2 miejsce w PL
Wygrali LK w sezonie 22/23. Za Moysa byli naprawdę solidnym średniakiem, który kończył sezony w górnej połowie tabeli.
0
@Frimpong Poprzedni sezon miał świetny. W tym takie meh.
1
@Kidd Próby podjęliśmy, np. z Roque, Alcacerem czy Malcomem, ale nieudane niestety. Musimy się pogodzić z faktem, że jednak Barcelona jest na końcu łańcucha pokarmowego.
1
@Lanosss Rayo to po hiszpańsku promień, błyskawica.
2
@Ilka Ja byłem u cadera, zrobiliśmy faszering, a potem zrobiłem mu gdańskie gogle.
0
@kanver_ Nie :D
0
Aurelio De Laurentiis szuka niskobudżetowych wzmocnień do ataku, a na radarze Napoli niespodziewanie pojawił się... Luis Suárez!
El Pistolero obecnie strzela dla Interu Miami, ale prezes Napoli chętnie widziałby go z powrotem w Europie.
Na moje nie dojdzie do skutku i dobrze. Suarez jest stary, nie ma kolan, bierze leki przeciwbólowe.
4
@kanver_ Wydawanie 200 mln na jednego piłkarza w naszej sytuacji finansowej to ogromne ryzyko. Wystarczy jeden wślizg, jedna kontuzja i cała kasa pójdzie się walić.
5
@EzioAuditoreDF Czemu w Meksyku jesteś?
https://zapodaj.net/plik-BQfBaMcxlv