0

@FcPortoFan1999 A jego prime dopiero w drodze. Wiadomo,że zniżki formy typu np. z Toronto czy jakieś potknięcia jak w Rzymie mają prawo się zdarzać ale no jest fenomen.

4

@pioz123 Udowodnij, że to twój talerz z jedzeniem ^^

2

@mekston Tzw. factos :)

0

@FcPortoFan1999 I to był bardzo dobry debiut

3

A Carlitos dzisiaj wygrywa mecz w debiucie w Pekinie tym samym wygrywa 59 mecz w roku (mając tylko 7 porażek) . Wreszcie jest co oglądać po Us Open @mekston @barcelonaLM @FcPortoFan1999

1

@Lionel_Messi10 Bez kitu;)

1

@Lionel_Messi10 Taa szkoda to nerwów, kasy a i rozwody potem też nerwowe xD

1

@Lionel_Messi10 Ja i ślub-never xD

4

@Kgorecki2500 Ktoś Ci podjebal salami xD Ale fajnie ,że coś tam próbujesz gotować.

16

Usuńcie jego zdjęcie bo się niedobrze robi na sam widok tego knura.

0

Jaki tu dzisiaj spokój na La Bambie,nie poznaję was.

0

Ten mecz jest tak porywający, że idzie zasnąć przy oglądaniu.

3

@barcelonaLM Trzeba jutro wykupić papier toaletowy póki jeszcze jest w sklepach

1

@Lionel_Messi10 I to jest dobre podejście hah :P

1

@Lionel_Messi10 Na swoim byłeś? xD

5

@MesQueUnClub_87 Najlepsze są stoły wiejskie na weselach, bimberek i kiełbaski prawdziwe jak kiedyś robione:)

1

@Encore Trzymam kciuki za finał Carlitos-Med żeby była okazja na rewanż za Us Open

1

@adi7adi8 Tak czy siak to dziwna sprawa

3

@Joe_Pesci To może pomilczmy po prostu :)

1

To może porozmawiajmy o pogodzie ,to jest zawsze dobry temat. Może chociaż o to nie będzie dymów.

1

@MarcepanowyKsiaze Black truskawkowy

0

@BorzyKrzys W nowym teledysku w piosence z Calvinem Harrisem wygląda normalnie, ubrany jak chłop, może jest jeszcze nadzieja dla niego.

3

@AlexDark00 Niech wam się wiedzie, gratulacje!

0

@Firestone Gdyby babcia miała wąsy

2

@HighestInTheRoom I syn proboszcza też oczywiście za pis-em ^^

2

@FcPortoFan1999 Jakie dymy?

2

@Medium Też prawda i do tego jeszcze nie będzie potrzebne 6 czy tam 4 chłopa żeby cię wrzucić do dołka :D

2

@Medium Lepiej profilaktycznie zacznij często jeździć nad morze i przyzwyczajać się do piasku.... Nie no będziesz żyć jeszcze ;)

2

Ważne żeby wyciągnęli wnioski.... a z ich tempem to może za 10 lat tak będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?