agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 A jego prime dopiero w drodze. Wiadomo,że zniżki formy typu np. z Toronto czy jakieś potknięcia jak w Rzymie mają prawo się zdarzać ale no jest fenomen.
4
@pioz123 Udowodnij, że to twój talerz z jedzeniem ^^
2
@mekston Tzw. factos :)
0
@FcPortoFan1999 I to był bardzo dobry debiut
3
A Carlitos dzisiaj wygrywa mecz w debiucie w Pekinie tym samym wygrywa 59 mecz w roku (mając tylko 7 porażek) . Wreszcie jest co oglądać po Us Open @mekston @barcelonaLM @FcPortoFan1999
1
@Lionel_Messi10 Bez kitu;)
1
@Lionel_Messi10 Taa szkoda to nerwów, kasy a i rozwody potem też nerwowe xD
1
@Lionel_Messi10 Ja i ślub-never xD
4
@Kgorecki2500 Ktoś Ci podjebal salami xD Ale fajnie ,że coś tam próbujesz gotować.
16
Usuńcie jego zdjęcie bo się niedobrze robi na sam widok tego knura.
0
Jaki tu dzisiaj spokój na La Bambie,nie poznaję was.
0
Ten mecz jest tak porywający, że idzie zasnąć przy oglądaniu.
3
@barcelonaLM Trzeba jutro wykupić papier toaletowy póki jeszcze jest w sklepach
1
@Lionel_Messi10 I to jest dobre podejście hah :P
1
@Lionel_Messi10 Na swoim byłeś? xD
5
@MesQueUnClub_87 Najlepsze są stoły wiejskie na weselach, bimberek i kiełbaski prawdziwe jak kiedyś robione:)
1
@Encore Trzymam kciuki za finał Carlitos-Med żeby była okazja na rewanż za Us Open
1
@adi7adi8 Tak czy siak to dziwna sprawa
3
@Joe_Pesci To może pomilczmy po prostu :)
1
To może porozmawiajmy o pogodzie ,to jest zawsze dobry temat. Może chociaż o to nie będzie dymów.
1
@MarcepanowyKsiaze Black truskawkowy
0
@BorzyKrzys W nowym teledysku w piosence z Calvinem Harrisem wygląda normalnie, ubrany jak chłop, może jest jeszcze nadzieja dla niego.
3
@AlexDark00 Niech wam się wiedzie, gratulacje!
0
@Firestone Gdyby babcia miała wąsy
2
@HighestInTheRoom I syn proboszcza też oczywiście za pis-em ^^
2
@FcPortoFan1999 Jakie dymy?
2
@Medium Też prawda i do tego jeszcze nie będzie potrzebne 6 czy tam 4 chłopa żeby cię wrzucić do dołka :D
2
@Medium Lepiej profilaktycznie zacznij często jeździć nad morze i przyzwyczajać się do piasku.... Nie no będziesz żyć jeszcze ;)
2
Ważne żeby wyciągnęli wnioski.... a z ich tempem to może za 10 lat tak będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika