6

Pena to ręcznik

1

@Firestone W końcu to mecz towarzyski ;)

0

Saka dzisiaj przyjacielem Barcelony,przestrzelony karny, przed chwilą też zyebal strzał

0

Nowy sezon a defensywa Barcy zaś gówniana

0

Pedri i Gundo w pierwszym składzie razem, no czekam na ich współpracę

3

@tomek8756 Można sobie nabić followersow na tym. Pewnie nawet nie wie na jakiej pozycji gra Leo. Ale like pod fotkami się zgadzają.

0

@matirix20 Ja . I tak mam zawsze budzik na 5 więc obudzić się pół godziny wcześniej żaden problem.

3

Gündoğan w wywiadzie dla Mundo Deportivo opowiada o tym, kto najbardziej go zaskoczył w Barcelonie.
"Większość z nich już znałem, obserwując ich grę, a także grając przeciwko nim, czy to w klubie, czy w reprezentacji. Był zawodnik, z którym bardzo chciałem grać i był to Pedri."

24

Uff dobrze, że Alba zdążył zawinąć się z Barcelony bo Mbappe by go zabił na którejś z ulic ^^

4

@Kgorecki2500 Najlepiej taka szybka,nagła i konkretna śmierć.

0

@Michael24 Marzenie kiedyś tam pojechać

0

@zodiak_10 Mogą je mieć nawet na głowach. Tylko niech grają

0

To co aż tylu chorych, że jedenastki nie skleimy? Grać tymi co są zdrowi.

2

Wczorajsza reakcja chłopaka od podawania piłek bezcenna :D
https://www.instagram.com/reel/Cu-VSu4oOu0/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
@Encore @mekston

0

@Encore Carlitos w ogóle jakoś wymłodniał po tym wygranym Wimbledonie :D

0

@Survier Who???

1

@RomanHoffer Nie no są takie które nie chcą ślubu. Ja np. nie chcę nigdy brać ślubu i uważam, że to nie jest mi do niczego potrzebne.

0

@JordiAlbion Trochę późno. Szkoda, że życia mu to nie zwróci

0

@Pawlik321 Świetnie. Bo jak będę obładowana żarciem to nie dam rady z krzesłami :D Tylko jeszcze niech ktoś cole przyniesie

14

@VegetaPolska Idę po popcorn, chce ktoś też?

4

@Rust_Cohle Nie no zdecydowanie przygnębiony Dodi zwłaszcza po przegranym meczu Djoko xD

1

@Medium U mnie to już będzie 3 raz oglądane xD

4

@bartas97 Długo wytrzymali razem.. W Turcji jedna z aktorek wzięła ślub i po niecałym roku od ślubu już jest po rozwodzie xD Nie rozumiem ludzi serio

2

@verdant No taki jest sport, nigdy się nie dowiemy co by było gdyby

1

@verdant Może nie byłby w stanie a może byłby. Teraz takie gdybanie można sobie wsadzić w buty. Wygrał i to się liczy.

4

@Messibestplayerintheworld Pewnie osobiście zrobił ten tort ^^

2

@Bocheno1 Uff nie będę musiała ci miejsca na kwadracie robić :D

1

@FioletoweOczy Jak ktoś ma słabe nerwy to ciężko jednak:D

2

O 17:30 na polsat Sport dzisiaj powtórka finału Wimbledonu. To trzeba będzie usiąść i już na spokojnie bez stresu obejrzeć. Miłego dnia świry ;)

1

@Ojciec5tkidzieci Też tak myślałam, nawet nie mam polubionego ich profilu tylko czasem coś wyskoczylo w proponowanych filmikach z Carlitosem i kilka lajkow poszło i tyle .
@Medium nie, tylko oficjalne pierdolamento bez nagród :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?