agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Pena to ręcznik
1
@Firestone W końcu to mecz towarzyski ;)
0
Saka dzisiaj przyjacielem Barcelony,przestrzelony karny, przed chwilą też zyebal strzał
0
Nowy sezon a defensywa Barcy zaś gówniana
0
Pedri i Gundo w pierwszym składzie razem, no czekam na ich współpracę
3
@tomek8756 Można sobie nabić followersow na tym. Pewnie nawet nie wie na jakiej pozycji gra Leo. Ale like pod fotkami się zgadzają.
0
@matirix20 Ja . I tak mam zawsze budzik na 5 więc obudzić się pół godziny wcześniej żaden problem.
3
Gündoğan w wywiadzie dla Mundo Deportivo opowiada o tym, kto najbardziej go zaskoczył w Barcelonie.
"Większość z nich już znałem, obserwując ich grę, a także grając przeciwko nim, czy to w klubie, czy w reprezentacji. Był zawodnik, z którym bardzo chciałem grać i był to Pedri."
24
Uff dobrze, że Alba zdążył zawinąć się z Barcelony bo Mbappe by go zabił na którejś z ulic ^^
4
@Kgorecki2500 Najlepiej taka szybka,nagła i konkretna śmierć.
0
@Michael24 Marzenie kiedyś tam pojechać
0
@zodiak_10 Mogą je mieć nawet na głowach. Tylko niech grają
0
To co aż tylu chorych, że jedenastki nie skleimy? Grać tymi co są zdrowi.
2
Wczorajsza reakcja chłopaka od podawania piłek bezcenna :D
https://www.instagram.com/reel/Cu-VSu4oOu0/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
@Encore @mekston
0
@Encore Carlitos w ogóle jakoś wymłodniał po tym wygranym Wimbledonie :D
0
@Survier Who???
1
@RomanHoffer Nie no są takie które nie chcą ślubu. Ja np. nie chcę nigdy brać ślubu i uważam, że to nie jest mi do niczego potrzebne.
0
@JordiAlbion Trochę późno. Szkoda, że życia mu to nie zwróci
0
@Pawlik321 Świetnie. Bo jak będę obładowana żarciem to nie dam rady z krzesłami :D Tylko jeszcze niech ktoś cole przyniesie
14
@VegetaPolska Idę po popcorn, chce ktoś też?
4
@Rust_Cohle Nie no zdecydowanie przygnębiony Dodi zwłaszcza po przegranym meczu Djoko xD
1
@Medium U mnie to już będzie 3 raz oglądane xD
4
@bartas97 Długo wytrzymali razem.. W Turcji jedna z aktorek wzięła ślub i po niecałym roku od ślubu już jest po rozwodzie xD Nie rozumiem ludzi serio
2
@verdant No taki jest sport, nigdy się nie dowiemy co by było gdyby
1
@verdant Może nie byłby w stanie a może byłby. Teraz takie gdybanie można sobie wsadzić w buty. Wygrał i to się liczy.
4
@Messibestplayerintheworld Pewnie osobiście zrobił ten tort ^^
2
@Bocheno1 Uff nie będę musiała ci miejsca na kwadracie robić :D
1
@FioletoweOczy Jak ktoś ma słabe nerwy to ciężko jednak:D
2
O 17:30 na polsat Sport dzisiaj powtórka finału Wimbledonu. To trzeba będzie usiąść i już na spokojnie bez stresu obejrzeć. Miłego dnia świry ;)
1
@Ojciec5tkidzieci Też tak myślałam, nawet nie mam polubionego ich profilu tylko czasem coś wyskoczylo w proponowanych filmikach z Carlitosem i kilka lajkow poszło i tyle .
@Medium nie, tylko oficjalne pierdolamento bez nagród :)