agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale laga w grze złapał młody
0
Się rozsypał Carlitos po całości
0
No skup się młody na tego jednego gema i kończ zabawę
0
Oj Carlitos co ty teraz robisz
0
@MesQueUnClub96 Ja się świetnie bawię w tym momencie
1
Ale winner zabójczy :D
4
@MesQueUnClub96 Kazdy kibicuje komu chce i nikomu nic do tego.
3
@MesQueUnClub96 W Kanadzie
0
Czaił się i wyczaił moment na przełamanie. Brawo młody i krzycz jeszcze głośniej ;D
0
@Encore Dokładnie. Nakręca się pomału
0
@Encore Męczy się sam ze sobą ale już delikatnie lepiej. A tie-break klasa.
1
Brawo Carlitos. Przetrwał te ciężkie dla siebie momenty po mistrzowsku
2
@MesQueUnClub96 Ale ty masz na bani xD
0
@Aragorn33 Tak się czesto nakręcają zawodnicy do lepszej gry. Nie macie się czego czepiać
0
Ten mecz pokazuje ,że Carlitos też jest tylko człowiekiem i gorsze momenty jemu też się zdarzają
1
No może to da mu kopa do gry
0
Bardzo szybko ten mecz Carlitos przewali
0
Carlitos fatalny dzisiaj
0
Carlitos ewidentnie nie jest sobą dziś.
0
Nie no Carlitos już dawno mógł odrobić przełamanie tylko za dużo błędów robi. Zły dzień ma ewidentnie póki co. Cóż trzeba się będzie ogarnąć na drugiego seta
0
Carlitos jakiś ospały dzisiaj
4
@Filu02 Jakby był do tego jeszcze Dembele to nawet NRD by się udało zrobić xD
0
@mekston Sinner chyba może na Monfilsa trafić a ten nawet dobrze sobie radzi. Może jest jakaś nadzieja na jego wygraną i inny półfinał
0
@FcPortoFan1999 Wszyscy jednym samolotem mogą lecieć;)
1
Ruud przegrał pierwszego seta z Fokiną. Oby Fokina wygrał również drugiego i żeby mu prądu w głowie nie odcięło.
0
I Rune też już odpada z turnieju. Elegancko:)
0
Korda już zrobił wypad z turnieju xD
4
Brawo Carlitos. Bez zbędnego wysilania się wygrywa. Shelton rzucił wszystko co miał w zanadrzu ale na mistrza to za mało.
3
Carlitos gra sobie trochę w trybie oszczędnościowym a i tak dosyć łatwo wygrywa seta.
0
@VegetaPolska No pierwsza a co ma być