1

A on nie ma kontuzji?

0

@michal26 Iga nie ma z kim przewalić taką przewagę.

0

Monfils co gra teraz beast mode. Wyrównał stan meczu na 1-1 . Jak najbardziej ma szansę wywalić rudego z turnieju

0

@mekston Nikt nie powiedział, że w życiu będzie lekko. Jeśli forma taka z Paryża i Londynu do niego wróci to uważam, że będzie go stać na wygraną.

1

@mekston Wywalone na pozycję w rankingu. Ważne żeby zbudował formę na US Open.

0

Szkoda tej porażki Carlitosa.

1

To już po meczu. Carlitos kompletnie bez formy

0

@wasacz Wow trolling na poziomie 6 latka

0

No Carlos grając taką kaszane i wygrać seta to tylko mistrzowie tak potrafią.

1

@Encore Oby to był punkt zwrotny w jego grze i calym meczu

1

No Carlos może ta akcja go jakoś pobudzi do lepszej gry

0

Skończył seta podwójnym błędem, brawo ;/

0

Jaki dramat. Co się stało z jego zabójczym forehandem :/

1

@barcelonaLM @Encore no mam nadzieję, że do tego czasu genialna gra wróci

0

Carlitos gra tragicznie na tym turnieju

1

@FcPortoFan1999 Ewentualnie gdyby Carlitos nie doczłapał się do finału to życzę De Minaurowi wygranej

0

Coś wydaje mi się, że to nie będzie jedyna niespodzianka w ćwierćfinałach.

0

I mamy niespodziankę, Medvedev przegrał mecz w dwóch setach.

1

Medvedev jakie babole dzisiaj wali, masakra

0

@FcPortoFan1999 Monfils druga młodość to może i on namiesza.

0

@FcPortoFan1999 Porąbany ten turniej.Ciężko wytypować zwycięzcę.

3

Medvedev prowadził w pierwszym secie 5-2 . Nie potrafił skończyć. W tie-breaku miał już 5-1 i ostatecznie przegrał seta.

1

@mekston Jest o co walczyć, wtedy mógłby sobie turniej w przyszłym tygodniu trochę odpuścić.

0

@FcPortoFan1999 A no szkoda ale tak to jest jak się gra z prawdziwymi mistrzami. Oni mogą grać kaszane przez cały mecz ale jak przyjdzie do tie-breakow to kilka poziomów wyżej grają.

1

@FcPortoFan1999 Dopiero wczoraj wyjechały i dzisiaj od rana też. Ulewy cały czas były i nie było jak wcześniej.
@bartas97 zazdroszczenia dwóch tygodni, ja miałam tylko tydzień

1

Jak mi się urlop kończy to nagle pogoda się polepsza i już od 3 dni nie pada . Ale chociaż wreszcie kombajny w pole mogą wyjeżdżać.

1

@mekston Mistrzowie tak mają :)

0

@Encore No chyba już nic ciekawego do oglądania nie ma . Ewentualnie mecz Paul-Giron

0

O Murray kontuzja i nie zagra meczu

3

@Encore Chyba formę żeby z Badosą się bujać;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?