agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A on nie ma kontuzji?
0
@michal26 Iga nie ma z kim przewalić taką przewagę.
0
Monfils co gra teraz beast mode. Wyrównał stan meczu na 1-1 . Jak najbardziej ma szansę wywalić rudego z turnieju
0
@mekston Nikt nie powiedział, że w życiu będzie lekko. Jeśli forma taka z Paryża i Londynu do niego wróci to uważam, że będzie go stać na wygraną.
1
@mekston Wywalone na pozycję w rankingu. Ważne żeby zbudował formę na US Open.
0
Szkoda tej porażki Carlitosa.
1
To już po meczu. Carlitos kompletnie bez formy
0
@wasacz Wow trolling na poziomie 6 latka
0
No Carlos grając taką kaszane i wygrać seta to tylko mistrzowie tak potrafią.
1
@Encore Oby to był punkt zwrotny w jego grze i calym meczu
1
No Carlos może ta akcja go jakoś pobudzi do lepszej gry
0
Skończył seta podwójnym błędem, brawo ;/
0
Jaki dramat. Co się stało z jego zabójczym forehandem :/
1
@barcelonaLM @Encore no mam nadzieję, że do tego czasu genialna gra wróci
0
Carlitos gra tragicznie na tym turnieju
1
@FcPortoFan1999 Ewentualnie gdyby Carlitos nie doczłapał się do finału to życzę De Minaurowi wygranej
0
Coś wydaje mi się, że to nie będzie jedyna niespodzianka w ćwierćfinałach.
0
I mamy niespodziankę, Medvedev przegrał mecz w dwóch setach.
1
Medvedev jakie babole dzisiaj wali, masakra
0
@FcPortoFan1999 Monfils druga młodość to może i on namiesza.
0
@FcPortoFan1999 Porąbany ten turniej.Ciężko wytypować zwycięzcę.
3
Medvedev prowadził w pierwszym secie 5-2 . Nie potrafił skończyć. W tie-breaku miał już 5-1 i ostatecznie przegrał seta.
1
@mekston Jest o co walczyć, wtedy mógłby sobie turniej w przyszłym tygodniu trochę odpuścić.
0
@FcPortoFan1999 A no szkoda ale tak to jest jak się gra z prawdziwymi mistrzami. Oni mogą grać kaszane przez cały mecz ale jak przyjdzie do tie-breakow to kilka poziomów wyżej grają.
1
@FcPortoFan1999 Dopiero wczoraj wyjechały i dzisiaj od rana też. Ulewy cały czas były i nie było jak wcześniej.
@bartas97 zazdroszczenia dwóch tygodni, ja miałam tylko tydzień
1
Jak mi się urlop kończy to nagle pogoda się polepsza i już od 3 dni nie pada . Ale chociaż wreszcie kombajny w pole mogą wyjeżdżać.
1
@mekston Mistrzowie tak mają :)
0
@Encore No chyba już nic ciekawego do oglądania nie ma . Ewentualnie mecz Paul-Giron
0
O Murray kontuzja i nie zagra meczu
3
@Encore Chyba formę żeby z Badosą się bujać;)