agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wieje nudą ten mecz ,idę do roboty. Oby było wam dane obejrzeć lepszą drugą połowę;)
0
Alonso już żółtko xD
0
@Kgorecki2500 Nawet Desta czy Alonso? :D
0
@Mroziu Bez dryblingu to ciężko będzie. Pierwszy lepszy nastolatek z faweli drybluje lepiej niż on.
2
@FcPortoFan1999 Jak nie obroni to świat się nie zawali. Aczkolwiek jakby utrzymał formę z Wimbledonu to całkiem możliwa obrona tytułu.
3
@pacior95 Ale to dopiero jeden mecz,zluzujcie trochę bo znowu zaczyna być przesadnie pompowany balonik. Jak Guler był bliżej Barcelony to mało się nie posraliscie z zachwytów a teraz szydera.
0
@Faro Wymieniasz Gaviego na Gundo i masz wiekszy gaz
0
@dawid4444 Niech się zaprzyjaźnia z ławką
0
@Compadre On piłkarsko wygląda lepiej niż Gavi
0
Fermin co za gość;)
0
Gavi niech sobie siedzi na ławie. Tu jest ciekawszy zawodnik
1
Ale brama :D
1
@Messibestplayerintheworld Żeby go połamali?
0
Kounde nie ma teraz takiego typowego afro na głowie i znowu gra super jak wcześniej gdy miał warkocze. To jest ten klucz.
1
Alonso... to pograne
1
Boję się o zdrowie Pedriego w tym momencie. Czy jemu na dobitkę nic się nie stanie
2
Gündoğan nie:/
1
Araujo chroń nas od Roberto
5
Mało mu nogi nie rozjebal a Ci zdziwieni,że kartkę dostał
0
Brawo Mareczku
0
Kochana poprzeczka :D
2
O ktoś pisał o karnym dla realu xD
0
Ale rozegrali :D
2
@VegetaPolska Nie no proszę Cię, czy ja mogłabym Cię okłamać?
2
@VegetaPolska Będziesz bulić xD
0
https://www.instagram.com/reel/CvL2hogN0hm/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Mamy nową 10 w Barcelonie:)
0
Czy Arnau Tenas ostatecznie odszedł z Barcy?
2
Ferran >Fati
6
Pena to ręcznik
1
@Firestone W końcu to mecz towarzyski ;)