2

Wieje nudą ten mecz ,idę do roboty. Oby było wam dane obejrzeć lepszą drugą połowę;)

0

Alonso już żółtko xD

0

@Kgorecki2500 Nawet Desta czy Alonso? :D

0

@Mroziu Bez dryblingu to ciężko będzie. Pierwszy lepszy nastolatek z faweli drybluje lepiej niż on.

2

@FcPortoFan1999 Jak nie obroni to świat się nie zawali. Aczkolwiek jakby utrzymał formę z Wimbledonu to całkiem możliwa obrona tytułu.

3

@pacior95 Ale to dopiero jeden mecz,zluzujcie trochę bo znowu zaczyna być przesadnie pompowany balonik. Jak Guler był bliżej Barcelony to mało się nie posraliscie z zachwytów a teraz szydera.

0

@Faro Wymieniasz Gaviego na Gundo i masz wiekszy gaz

0

@dawid4444 Niech się zaprzyjaźnia z ławką

0

@Compadre On piłkarsko wygląda lepiej niż Gavi

0

Fermin co za gość;)

0

Gavi niech sobie siedzi na ławie. Tu jest ciekawszy zawodnik

1

Ale brama :D

1

@Messibestplayerintheworld Żeby go połamali?

0

Kounde nie ma teraz takiego typowego afro na głowie i znowu gra super jak wcześniej gdy miał warkocze. To jest ten klucz.

1

Alonso... to pograne

1

Boję się o zdrowie Pedriego w tym momencie. Czy jemu na dobitkę nic się nie stanie

2

Gündoğan nie:/

1

Araujo chroń nas od Roberto

5

Mało mu nogi nie rozjebal a Ci zdziwieni,że kartkę dostał

0

Brawo Mareczku

0

Kochana poprzeczka :D

2

O ktoś pisał o karnym dla realu xD

0

Ale rozegrali :D

2

@VegetaPolska Nie no proszę Cię, czy ja mogłabym Cię okłamać?

2

@VegetaPolska Będziesz bulić xD

0

0

Czy Arnau Tenas ostatecznie odszedł z Barcy?

2

Ferran >Fati

6

Pena to ręcznik

1

@Firestone W końcu to mecz towarzyski ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?