agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar To chyba będzie blend bo to połączenie without me z piosenką 2paca hennenesy.
0
@Commando Wyślij gołębia, będzie wiedział gdzie lecieć
1
@koziar Posłuchaj sobie przeróbki Eminema i 2paca -without me . To dopiero sztos
3
Obudźcie mnie proszę jak te cyrki na rynku transferowym się zakończą.
1
@mekston Jak Carlitos będzie w formie to bez większych problemów powinien wygrać. Ten mecz chyba w środę prawda?
0
@Encore Mieli go podobno zezlomowac już na turnieju przed Wimbledonem który również wygrał. Najważniejsze żeby zrobił formę na US Open.
0
@Kgorecki2500 Tylko automat. Wygoda, nawet w starszych samochodach gdy jest dobra skrzynia to elegancko się jeździ.
1
@sevs Słoneczko chwilami świeci. Póki co jest dobrze
1
@FcPortoFan1999 No to niech inni się boją jego.
@mekston No fajnie ,że może dołożyć kilka punktów do rankingu ale mile byłoby widzieć jego wygraną. Jeśli będzie forma to on tam każdego może ograć. No ale różnie to może być.
0
@FcPortoFan1999 Aczkolwiek dla niego mam wrażenie im trudniej tym lepiej ;)
0
@FcPortoFan1999 A już znalazłam jego ewentualną drogę do finału. Ciężka dosyć
0
@barcelonaLM Dziękuję
@FcPortoFan1999 A pierwsza i druga runda z kim? I też ciekawe czy Carlitos forma mutant z Wimbledonu czy trochę go ta forma opuści.
0
@FcPortoFan1999 Gdzieś można zobaczyć już całą drabinkę?
0
@ShawnC A no chyba, że tak . To grzecznie tam się zachowywać.
2
@Bocheno1 No wygląda to strasznie wg mnie.
0
@RoberDzik Tak ale ja go wykupię. Będzie grać u mnie na podwórku.
2
@tomek8756 Nie widziałeś odcinka serialu Luciano najwyraźniej;)
@VegetaPolska wystarczyło wyciągnąć poduszkę i cyk ni ma brzucha
2
@VegetaPolska Już nie, znudziło mi się to i postanowiłam już nie być w ciąży
1
Komentarz usunięty
14
Dziś jest międzynarodowy Dzień Piwa także jeszcze zdążyłam. Najlepszego dla wszystkich piwoszów z La Bamby i lećcie jeszcze po browary. Chociaż dla was to pewnie dzień jak codzień z tym piwem ^^
2
@Ojciec5tkidzieci Ja czekam aż w M jak miłość Piotrek i Paweł wreszcie dowiedzą się, że nie są braćmi ^^ To byłoby zaskoczenie
0
@Barca1922 Wiara to jedno a realne patrzenie na sytuację to drugie. Nie porywajmy się z motyką na słońce.
33
@Barca1922 My wyjdźmy chociaż z grupy.
0
@Transu96 Wstydzę się
1
Przykleiłam sobie do czoła na silny ból głowy plaster chłodzący hydrożelowy i nie spodziewałam się, że aż tak mocno to chłodzi. Najlepiej wydane 8 zł moim życiu :D
1
@Mazi Jeśli Gavi ma zamiar grać tak beznadziejnie jak przez większość poprzedniego sezonu to niech nie oczekuje, że będzie grać tyle co wcześniej. A grał tyle bo nie było kogo wstawić do składu. A ogólnie to głębia składu jest potrzebna, niech rywalizują ze sobą o pierwszą jedenastkę. Jak tym słabszym się nie podoba ,że mniej grają to tam są drzwi.
1
@mekston I wtedy była piękna pogoda :D
1
@MateS Ja nie chodzę na siłownię, jem kebaby i czuję się moralnie zajebiście
28
W Barcelonie nawet ciężko o jeden spokojny dzień..
29
Czasem zapominam ,że on ma ledwo 20 lat. Mega ogarnięty na boisku i poza nim. Wciąż pozostał takim samym skromnym piłkarzem jak w dniu w którym zawitał do Barcelony;)