1

@mrboom Nawet szefową, słoneczkiem i takie różne haha xD

1

@mrboom Nie ale w pracy widuję taki stan codziennie xD

0

@Rastafarnianin Ja znam stan upojenia alkoholowego

6

@Kondziubarca Xavi chłopie bierz mniejsze dawki.

10

@Danny Gaucho To nie ty to pisałeś, prawdziwy Danny nie walnąłby takiego byka w pierwszym wyrazie ^^

1

@Kidd Ale te spojrzenia tych Państwa po prawej mówią co innego :D

0

@Atencjuszek Ee to tak się nie liczy xD

0

@Atencjuszek Ej ale pokaż tego mietka z zewnątrz :D

2

@Kondziubarca Roberto to taki wrzód na tyłku. Nigdy się go nie pozbędziemy.

4

@Borry Jakby klasę można było kupić to może i by był takim klubem..

0

Przy takiej obronie mój dziadek by bramkę strzelił

0

Jak ma tu niby przyjść Carrasco to ja już serio wolę żeby Ferran został

0

Real już miałby karnego za takie starcie

0

Nie no mam nadzieję, że z Carrasco do Barcy to joke xD

1

I doopa jak zawsze

4

Ej Panie ale ja nie o takim poświęceniu mówiłam xD

7

Savic weź się poświęć i wyeb Winicjuszowi

0

Antek sieroto

0

Ale miejsca zrobili

2

@Kapitan hawk Brzuchem chyba

0

Vini jakie wypuszczenie piłki tylko boisko za krótkie

3

O pan "złota piłka "wchodzi więc pozamiatane ..

3

Ale zjebali kontrę:/

4

Sędzia to szmaciarz bez szacunku nawet do samego siebie

0

Oj fawelarz do cyrku z takim pajacowaniem

5

@Tomo1989 Dobra ale gdzie to śmieszne bo chce przeczytać

0

@Adamski69 A mówią,że on za Realem ^^

1

Camavinge to można co najwyżej porównywać z ogórami typu Riki Puć

1

Jak mu łeb odrzuciło haha

5

Brawo Morata ,gnoić frajerów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?