agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Spoko w życiu liczę tylko na siebie
0
@BorzyKrzys To jest akurat nie do spełnienia.
5
@Rust_Cohle Ehh łamiesz mi serce..
2
@Rust_Cohle @Medium A wy co chcieliście bo nie zdążyłam przeczytać komentarzy
0
@Dosq Rzucaj i tak nie trafisz bo ci ucieknie
31
@Dosq Pedri ma niemiłą twarz? xD Powiedział gość z Winicjuszem w avatarze...
1
@Rust_Cohle Widzę szlachta się bawi
0
@xavi890 Oby taki dzień nadszedł :)
0
Ej dobrzy ludzie używał ktoś z was może poduszeczek na pochłanianie wilgoci w samochodzie, działa to??
6
@Rastafarnianin LPG- czyli gaz do dechy i jazda :D
2
@don'T.R.I.P.e
Zapomniałam Cię oznaczyć wcześniej, 17 sekunda filmiku :)
2
@speed1
17 sekunda bodajże, do Dembele:D
7
@Jakchcesz Aż mi się oczy spociły:)
0
@czosnekfcb Wciąż Musiala >>Gavi i to konkretnie
1
@Danny Gaucho Chociaż może im tego nie mówmy i nie niszczmy im radości z dwóch asyst :)
1
@Rhaan Ja też się zastanawiam nad tym
1
@Danny Gaucho Nie będzie asysty bo piłkę dotykał Rudiger i szczęście, że odbila się w idealne miejsce. Z filmików zza bramki to widać
0
@AlexDark00 Ale takie ogólniki to każdy może wypuścić, niech pisze konkrety
0
@Pawel13sz Biorąc pod uwagę, że jest otwarte okienko to nie jest to nic nadzwyczajnego, że coś się dzieje
0
@totalcrack Ćwiąkała to pieprzy głupoty
0
@deszczyk89 Ja mam w Benefii bo najtaniej po prostu.
1
@ranger3120 Ktoś jak Pedri:)
0
@deszczyk89 Ja mam ubezpieczenie aby najtaniej. Jak przyjdzie co do czego czyli stłuczka to każda firma w uja leci.
6
Ale, że Carvajal to placek to wiadomo od dawna ale dzisiaj przeszedł samego siebie. Niech on zawsze gra przeciwko nam .
3
Ancelotti twierdzi, że było klika niedociągnięć. Nie no kilka to mało powiedziane ale ok xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Laporta jakiś taki ryjek czerwony xD
0
@Matix90 W ostatnich meczach ma naprawdę piękne podania prostopadłe.
0
Trzeba rozbudować gablotę na ten wielki puchar ^^
0
Jak zagrają tak z United to awans jest jak najbardziej możliwy